Potomac Valley Track Club
                             PVTC All-Comers Meet #1
                             Saturday, May 26, 2018                            
                         Robinson High School, Fairfax VA
                                      and
                     T.C. Williams High School, Alexandria VA
                                    Results                                    
 
Mixed 100 Meter Dash
========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H# Points
========================================================================================
Finals
  1 Bobby Lewis              M26 Winchester, VA                    11.19  +0.0  1 
  2 Jaron Peters             M29 NewportNews, VA                   11.51  +0.0  1 
  3 Gabriel Lopez            M18 McLean, VA                        11.58  +0.0  1 
  4 Cole Wikers              M16 McLean, VA                        11.72  +0.0  1 
  5 Joao Cardoso Neves       M18 Nbethesda, MD                     11.79  +0.0  1 
  6 Anthony Adeleke          M36 Washington, DC                    11.87  +0.0  1 
  7 Adam Alderton            M43 Alexandria, VA                    12.00  +0.0  1 
  8 Antoine Craig            M36 Richmond, VA                      12.25  +0.0  2 
  9 Valente Ortiz            M16 Waldorf, MD                       12.58  +0.0  2 
 10 Dylan Dabney             M18 Fairfax, VA                       12.65   NWI  3 
 11 Grace Liang              W31 Adelphi, MD                       13.07  +0.0  2 
 12 Ronak Cuthill            M18 Reston, VA                        13.09   1.5  4 
 13 Robert Longoria          M32 Springfield, VA                   13.21  +0.0  2 
 14 Jonathan Anthony         M11 Ft. Belvoir, VA                   13.25   NWI 13 
 15 Je'mere Mullen           M12 Ft. Belvoir, VA                   13.37   NWI 17 
 16 Jill Mock                W37 Ellicott City, MD                 13.50   NWI  3 
 17 Jordan Dabney            W17 Fairfax, VA                       13.61   NWI  3 
 18 Nathan Howard            M13 Ft. Belvoir, VA                   13.77   NWI 20 
 18 Keith Knight             M13 Ft. Belvoir, VA                   13.77   NWI 20 
 20 Ruth McGhee              W10 Centreville, VA                   13.79   NWI 14 
 21 Jaydon Barnes            M13 Waldorf, MD                       13.84   NWI 20 
 22 Nikita Morris            W13 Centreville, VA                   13.91   NWI 19 
 23 Keira Beaumons           W12 Ft. Belvoir, VA                   14.03   NWI 15 
 24 Simeon Coleman           M12 Waldorf, MD                       14.09   NWI 13 
 25 Dean Dabney              M12 Fairfax, VA                       14.12   NWI 16 
 26 Sandy Triolo             W55 Baltimore, MD                     14.16   NWI  3 
 27 Terri Rath               W54 Ashburn, VA                       14.24   NWI  3 
 28 Mira Cuthill             W16 Reston, VA                        14.31   1.5  4 
 29 Shannel Fraser           W16 Ft. Belvoir, VA                   14.42   1.5  4 
 30 Zadiah Rhoades           M11 Ft. Belvoir, VA                   14.45   NWI 13 
 31 Jay Padgett              M11 Washington, DC                    14.59   NWI 16 
 32 A'Marah Parrish          W12 Waldorf, MD                       14.61   NWI 14 
 33 Matthew Victor           M10 Ft. Belvoir, VA                   14.80   NWI 12 
 34 Arnie Figueroa           M63 Fairfax, VA                       14.94   1.5  4 
 35 Ajanae Massenburg        W12 Ft. Belvoir, VA                   15.04   NWI 14 
 36 Jeciana Rivera           W14 Ft. Belvoir, VA                   15.05   NWI 19 
 37 Christophe Gilpin        M10 FortMyer, VA                      15.06   NWI 13 
 38 Ashley Cornell           W13 Vienna, VA                        15.08   NWI 18 
 39 Honesty Brewer           W13 Ft. Belvoir, VA                   15.12   NWI 19 
 39 Brian Patnett            M11 Ft. Belvoir, VA                   15.12   NWI 16 
 41 Nathaniel Anderson       M12 Vienna, VA                        15.15   NWI 13 
 42 Riley Alexander          W14 Ft. Belvoir, VA                   15.31   NWI 19 
 43 Naomi McGhee              W8 Centreville, VA                   15.44   NWI  7 
 44 Yasmeen Castillo         W15 Centreville, VA                   15.55   NWI 18 
 45 Julius Fowlkes            M9 Waldorf, MD                       15.56   NWI 11 
 46 Laela Yu                 W11 Clifton, VA                       15.81   NWI 14 
 47 Cedriona Drachenberg     W13 Ft. Belvoir, VA                   15.88   NWI 19 
 48 Jada Morgan              W12 Ft. Belvoir, VA                   15.90   NWI 15 
 49 Kenneth Unger            M63 Vienna, VA                        15.96   NWI  3 
 50 Emmanuel Hill            M11 Ft. Belvoir, VA                   15.98   NWI 17 
 51 Megan Wright             W12 McLean, VA                        16.04   NWI 18 
 51 Cedric Drachenburg       M12 Ft. Belvoir, VA                   16.04   NWI 16 
 53 Lily Ve Drachenberg      W13 Ft. Belvoir, VA                   16.05   NWI 18 
 54 Kailah Augustine         W13 Ft. Belvoir, VA                   16.11   NWI 19 
 55 Kaia Wright              W12 Centreville, VA                   16.14   NWI 15 
 55 Richard Cuthill          M59 Reston, VA                        16.14   NWI  3 
 57 Jadon Harden             M12 Waldorf, MD                       16.15   NWI 16 
 58 Sean Owens               M11 Ft. Belvoir, VA                   16.19   NWI 17 
 59 Abria Parrish            W10 Waldorf, MD                       16.20   NWI 10 
 60 Shannon Martin           W26 Chantilly, VA                     16.25   1.5  4 
 61 Justin Diller            M12 Arlington, VA                     16.27   NWI 17 
 62 Taylor Ingram             W8 Waldorf, MD                       16.36   NWI  7 
 63 Landon Turner             M9 Waldorf, MD                       16.37   NWI 11 
 64 Anthony Brown            M10 Oakton, VA                        16.41   NWI 12 
 65 Nikolas Farr              M8 Vienna, VA                        16.42   NWI 13 
 66 Samuel Lynch              M9 Vienna, VA                        16.51   NWI 11 
 67 Ronald Molteni           M52 Arlington, VA                     16.52   NWI  3 
 68 Rahul Sikka              M10 Vienna, VA                        16.54   NWI 13 
 68 Rachel Lynch             W13 Vienna, VA                        16.54   NWI 18 
 68 Zachary Sinclair         M10 Vienna, VA                        16.54   NWI 13 
 71 Armani Green              W9 Washington, DC                    16.58   NWI  9 
 72 Kaden Bailey              M8 Ft. Belvoir, VA                   16.59   NWI  8 
 73 Madalyn O'Harren         W13 Vienna, VA                        16.60   NWI 18 
 74 Gavin Owens              M10 Ft. Belvoir, VA                   16.67   NWI 12 
 74 Jeremiah Victor           M9 Ft. Belvoir, VA                   16.67   NWI 12 
 76 Sofia Vazquez            W12 Alexandria, VA                    16.68   NWI 14 
 77 Ryan Golden               W8 Washington, DC                    16.69   NWI  9 
 78 Jayla Davis              W10 Waldorf, MD                       16.73   NWI 10 
 79 Michael Celestine        M12 Washington, DC                    16.99   NWI 16 
 80 Heveanly Brewer          W12 Ft. Belvoir, VA                   17.03   NWI 14 
 81 Calvin Hall               M7 Centreville, VA                   17.04   NWI  8 
 82 Zoe Todd                  W8 Upper Marlboro, MD                17.08   NWI  9 
 83 Andrew Page               M7 Waldorf, MD                       17.11   NWI  8 
 84 Jaden Slappy              M9 Ft. Belvoir, VA                   17.13   NWI 11 
 84 Dalija Dulaney            W9 Centreville, VA                   17.13   NWI  9 
 86 Samiyah Ortiz            W11 Waldorf, MD                       17.14   NWI 14 
 87 Hope Anthony              W8 Ft. Belvoir, VA                   17.16   NWI  7 
 88 Mia Fowlkes               W8 Waldorf, MD                       17.23   NWI  7 
 89 Camilla Lattimore         W9 Ft. Belvoir, VA                   17.31   NWI 10 
 90 Alex Windsor             M10 Waldorf, MD                       17.38   NWI 11 
 91 Madelyn Owens             W8 Ft. Belvoir, VA                   17.48   NWI  7 
 92 Micheal LaDue            M10 Ft. Belvoir, VA                   17.51   NWI 11 
 92 Chloe Colon               W8 Centreville, VA                   17.51   NWI  7 
 92 Isaac Chavarria           M8 Falls Church, VA                  17.51   NWI 11 
 95 Hector Rivera            M11 Ft. Belvoir, VA                   17.56   NWI 16 
 96 Anika Gupta              W13 Vienna, VA                        17.71   NWI 18 
 97 Terrance Hardy            M7 Ft. Belvoir, VA                   17.90   NWI  8 
 98 Kaliah McCree             W7 Waldorf, MD                       17.95   NWI  6 
 99 Jacob Knight             M10 Ft. Belvoir, VA                   18.08   NWI 12 
100 Donovan Owens             M6 Ft. Belvoir, VA                   18.15   NWI  8 
101 Rose Green               W80 UpperMarlboro, MD                 18.20   1.5  4 
102 Talya Wright              W9 Centreville, VA                   18.28   NWI  9 
103 Micah Tate                M8 Hyattsville, MD                   18.43   NWI 11 
103 Dawson Jensen             M9 Centreville, VA                   18.43   NWI 12 
105 Jose Rivera              M10 Ft. Belvoir, VA                   18.60   NWI 12 
106 Naomi Rucker              W9 Ft. Belvoir, VA                   18.66   NWI 10 
107 Drake Summer             M10 Ft. Belvoir, VA                   18.67   NWI 12 
108 Amina Brewer              W9 Ft. Belvoir, VA                   18.68   NWI 10 
109 Richard Kolko            M58 Vienna, VA                        18.99   1.5  4 
110 Alissandra Celestine      W7 Washington, DC                    19.00   NWI  6 
111 Andrew Morgan             M7 Centreville, VA                   19.08   NWI  8 
112 Erik Kaiser               M7 Clifton, VA                       19.14   NWI  8 
113 Marylah Sefzik           W10 Ft. Belvoir, VA                   19.28   NWI 10 
114 Layla Brewer              W8 Ft. Belvoir, VA                   19.80   NWI 18 
115 Allissa Martin           W11 Ft. Belvoir, VA                   20.16   NWI 14 
116 Matthew Sullivan         M12 Vienna, VA                        20.21   NWI 20 
117 Wesley Windsor           M11 Waldorf, MD                       20.38   NWI 16 
118 Indie Merrill             W9 Falls Church, VA                  20.69   NWI  9 
119 Miles Morgan              M6 Ft. Belvoir, VA                   20.90   NWI  5 
120 Breanna Sefzik            W7 Ft. Belvoir, VA                   21.19   NWI  6 
121 Maliah Hall               W6 Ft. Belvoir, VA                   21.45   NWI  6 
122 Abigail Tavernier         W9 Vienna, VA                        21.48   NWI  9 
123 Barbara Jackson          W65 Upper Marlboro, MD                21.66   1.5  4 
124 Alysin Ray                W7 Ft. Belvoir, VA                   21.98   NWI  6 
125 Ashley Sinclair           W8 Vienna, VA                        22.03   NWI  9 
126 Gautham Balraj            M5 Centreville, VA                   22.04   NWI  5 
127 Giselle Tavernier         W7 Vienna, VA                        22.12   NWI  6 
128 Skylar Kotera             M6 Ft. Belvoir, VA                   22.88   NWI  5 
129 Mairin Dziepak            W7 Vienna, VA                        22.92   NWI  6 
130 Kayden Meek               M6 Waldorf, MD                       23.14   NWI  5 
131 Drake Merrill             M5 Vienna Youth                      23.76   NWI  5 
132 Maggie Dziepak            W6 Vienna Youth                      25.56   NWI  5 
 
Mixed 200 Meter Dash
========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H# Points
========================================================================================
  1 Bobby Lewis              M26 Winchester, VA                    22.95   NWI  1 
  2 Jaron Peters             M29 NewportNews, VA                   23.76   NWI  1 
  3 Joao Cardoso Neves       M18 Nbethesda, MD                     24.03   NWI  1 
  4 Adam Alderton            M43 Alexandria, VA                    24.12   NWI  1 
  5 Niko Fedkin              M24 CollegePark, MD                   25.26   NWI  2 
  6 Antoine Craig            M36 Richmond, VA                      25.94   NWI  1 
  7 Valente Ortiz            M16 Waldorf, MD                       26.03   NWI  1 
  8 Blair Todd               M40 Upper Marlboro, MD                26.44   NWI  2 
  9 Justin Heo               M14 Ft. Belvoir, VA                   26.74   NWI  3 
 10 Remus Medley             M48 Baltimore, MD                     27.11   NWI  2 
 11 Jonathan Anthony         M11 Ft. Belvoir, VA                   27.30   NWI 11 
 11 David Jeffers            M29 Centreville, VA                   27.30   NWI  2 
 13 Jill Mock                W37 Ellicott City, MD                 27.41   NWI  3 
 14 Grace Liang              W31 Adelphi, MD                       27.48   NWI  2 
 15 Joshua Clarke            M24 Herndon, VA                       28.08   NWI  2 
 16 Jordan Dabney            W17 Fairfax, VA                       28.44   NWI  2 
 17 Nathan Howard            M13 Ft. Belvoir, VA                   28.59   NWI 13 
 18 Nikita Morris            W13 Centreville, VA                   28.86   NWI 13 
 19 Ruth McGhee              W10 Centreville, VA                   28.87   NWI 12 
 20 Dean Dabney              M12 Fairfax, VA                       28.88   NWI 12 
 21 Brad Mitchell            M30 Sterling, VA                      29.68   NWI  2 
 22 Simeon Coleman           M12 Waldorf, MD                       29.73   NWI 12 
 23 Jay Padgett              M11 Washington, DC                    30.58   NWI 11 
 24 Sandy Triolo             W55 Baltimore, MD                     30.78   NWI  3 
 25 Brian Patnett            M11 Ft. Belvoir, VA                   31.03   NWI 11 
 26 Honesty Brewer           W13 Ft. Belvoir, VA                   31.26   NWI 13 
 27 Robert Atkinson          M29 Ashburn, VA                       31.82   NWI  4 
 28 Jeciana Rivera           W14 Ft. Belvoir, VA                   31.94   NWI 13 
 29 Mira Cuthill             W16 Reston, VA                        31.95   NWI  3 
 30 Riley Alexander          W14 Ft. Belvoir, VA                   32.57   NWI 13 
 31 A'Marah Parrish          W12 Waldorf, MD                       32.58   NWI 12 
 31 Nathaniel Anderson       M12 Vienna, VA                        32.58   NWI 11 
 33 Kenneth Unger            M63 Vienna, VA                        33.38   NWI  4 
 34 Naomi McGhee              W8 Centreville, VA                   33.52   NWI  7 
 35 Abria Parrish            W10 Waldorf, MD                       33.60   NWI 10 
 36 Ronald Molteni           M52 Arlington, VA                     33.80   NWI  4 
 37 Laela Yu                 W11 Clifton, VA                       34.51   NWI 12 
 38 Richard Cuthill          M59 Reston, VA                        34.53   NWI  4 
 39 Matthew Victor           M10 Ft. Belvoir, VA                   34.60   NWI 10 
 40 Jeremiah Victor           M9 Ft. Belvoir, VA                   34.84   NWI  9 
 41 Julius Fowlkes            M9 Waldorf, MD                       34.87   NWI  8 
 42 Andrew Page               M7 Waldorf, MD                       35.17   NWI  5 
 43 Landon Turner             M9 Waldorf, MD                       35.20   NWI  8 
 44 Gavin Owens              M10 Ft. Belvoir, VA                   35.26   NWI 10 
 45 Anthony Brown            M10 Oakton, VA                        35.28   NWI 10 
 46 Joshua Barnes             M8 Waldorf, MD                       35.60   NWI  7 
 47 Keg Good                 W60 Woodbridge, VA                    35.63   NWI  4 
 48 Kaden Bailey              M8 Ft. Belvoir, VA                   35.65   NWI  9 
 49 Taylor Ingram             W8 Waldorf, MD                       35.67   NWI  7 
 50 Ryan Golden               W8 Washington, DC                    36.04   NWI  8 
 51 Calvin Hall               M7 Centreville, VA                   36.23   NWI  5 
 52 Heveanly Brewer          W12 Ft. Belvoir, VA                   36.27   NWI 11 
 53 Jadon Harden             M12 Waldorf, MD                       36.48   NWI 12 
 54 Lily Ve Drachenberg      W13 Ft. Belvoir, VA                   36.51   NWI 13 
 55 Armani Green              W9 Washington, DC                    36.52   NWI  8 
 56 Dorian Johnson-Williams   M9 Ft. Belvoir, VA                   37.38   NWI  8 
 57 Hector Rivera            M11 Ft. Belvoir, VA                   37.39   NWI 11 
 58 Isaac Chavarria           M8 Falls Church, VA                  37.48   NWI  8 
 59 Samiyah Ortiz            W11 Waldorf, MD                       37.59   NWI 11 
 60 Zoe Todd                  W8 Upper Marlboro, MD                37.66   NWI  8 
 60 Hannah Phillips          W65 Alexandria, VA                    37.66   NWI  4 
 62 Michael Celestine        M12 Washington, DC                    38.15   NWI 12 
 63 Alex Windsor             M10 Waldorf, MD                       38.23   NWI 10 
 64 Jaden Slappy              M9 Ft. Belvoir, VA                   38.29   NWI  9 
 65 Samara Brewer             W8 Ft. Belvoir, VA                   38.80   NWI  7 
 66 Camilla Lattimore         W9 Ft. Belvoir, VA                   38.97   NWI  8 
 67 Donovan Owens             M6 Ft. Belvoir, VA                   39.29   NWI  5 
 68 Sydney Hines              W8 Ft. Belvoir, VA                   39.42   NWI  7 
 69 Jayla Davis              W10 Waldorf, MD                       40.04   NWI 10 
 70 Davis Summers             M8 Ft. Belvoir, VA                   40.11   NWI  7 
 71 Kaliah McCree             W7 Waldorf, MD                       40.22   NWI  5 
 72 Layla Brewer              W8 Ft. Belvoir, VA                   40.63   NWI  7 
 73 Mia Fowlkes               W8 Waldorf, MD                       40.68   NWI  7 
 74 Maliah Salas              W7 Ft. Belvoir, VA                   41.21   NWI  6 
 75 Jose Rivera              M10 Ft. Belvoir, VA                   41.45   NWI  9 
 76 Marylah Sefzik           W10 Ft. Belvoir, VA                   42.13   NWI 10 
 77 Micah Tate                M8 Hyattsville, MD                   42.17   NWI  9 
 78 Andrew Morgan             M7 Centreville, VA                   42.55   NWI  5 
 79 Drake Summer             M10 Ft. Belvoir, VA                   44.16   NWI 10 
 80 Alissandra Celestine      W7 Washington, DC                    44.27   NWI  5 
 81 Miles Morgan              M6 Ft. Belvoir, VA                   45.25   NWI  5 
 82 Abigail Jensen           W12 Centreville, VA                   45.92   NWI  6 
 83 Maliah Hall               W6 Ft. Belvoir, VA                   46.45   NWI  6 
 84 Wesley Windsor           M11 Waldorf, MD                       47.60   NWI 11 
 85 Kayden Meek               M6 Waldorf, MD                       49.26   NWI  5 
 86 Alysin Ray                W7 Ft. Belvoir, VA                   50.18   NWI  6 
 87 Skylar Kotera             M6 Ft. Belvoir, VA                   57.70   NWI  6 
 
Mixed 400 Meter Dash
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Jared Mudge              M18 Oakton, VA                        51.84   1 
  2 Cameron Edgington        M18 Herndon, VA                       52.17   1 
  3 Cole Wikers              M16 McLean, VA                        52.19   1 
  4 Adam Alderton            M43 Alexandria, VA                    53.37   1 
  5 Matthew Hazelworth       M21 Bristow, VA                       53.68   1 
  6 Niko Fedkin              M24 CollegePark, MD                   55.26   1 
  7 Aiko Barnes              W12 Oakton, VA                        58.16   2 
  8 Valente Ortiz            M16 Waldorf, MD                       58.68   1 
  9 Remus Medley             M48 Baltimore, MD                     58.96   3 
 10 Robert Longoria          M32 Springfield, VA                 1:00.23   1 
 11 Jonathan Anthony         M11 Ft. Belvoir, VA                 1:01.43  10 
 12 Asa Cumming              M15 Ft. Belvoir, VA                 1:02.08   2 
 13 Angelique Oputa          W24 Bowie, MD                       1:02.48   2 
 14 Antoine Craig            M36 Richmond, VA                    1:02.94   3 
 15 Jaydon Barnes            M13 Waldorf, MD                     1:03.37  11 
 16 Justin Heo               M14 Ft. Belvoir, VA                 1:03.57   2 
 17 Gabby Parsons            W14 Springfield, VA                 1:04.28  12 
 18 Nathan Howard            M13 Ft. Belvoir, VA                 1:04.44  12 
 19 Michael Hannan           M49 Bethesda, MD                    1:04.65   2 
 20 Ruth McGhee              W10 Centreville, VA                 1:06.03  10 
 21 Nikita Morris            W13 Centreville, VA                 1:06.54  12 
 22 Jordan Dabney            W17 Fairfax, VA                     1:07.57   2 
 23 Brian Patnett            M11 Ft. Belvoir, VA                 1:09.61  10 
 24 Alby Williams            M78 Bethesda, MD                    1:10.51   2 
 25 Nikko Webb               M12 Washington, DC                  1:10.80  12 
 26 Carter Walker            M13 Centreville, VA                 1:12.13  11 
 27 He Huang                 M36 Woodbridge, VA                  1:12.90   2 
 28 Jay Padgett              M11 Washington, DC                  1:13.02  10 
 29 Sandy Triolo             W55 Baltimore, MD                   1:13.42   4 
 30 Ronald Molteni           M52 Arlington, VA                   1:14.07   3 
 31 Jeciana Rivera           W14 Ft. Belvoir, VA                 1:14.38  11 
 32 Naomi McGhee              W8 Centreville, VA                 1:14.40   6 
 33 Nathaniel Anderson       M12 Vienna, VA                      1:15.47   9 
 34 A'Marah Parrish          W12 Waldorf, MD                     1:17.54  12 
 35 Riley Alexander          W14 Ft. Belvoir, VA                 1:18.58  11 
 36 Yasmeen Castillo         W15 Centreville, VA                 1:18.61  12 
 37 Dalija Dulaney            W9 Centreville, VA                 1:18.87   7 
 38 Kaden Bailey              M8 Ft. Belvoir, VA                 1:19.24   8 
 39 Gavin Owens              M10 Ft. Belvoir, VA                 1:19.30   9 
 40 Jeremiah Victor           M9 Ft. Belvoir, VA                 1:20.90   9 
 41 Wesley Hazelworth        M57 Bristow, VA                     1:21.59   3 
 42 Rachel Lynch             W13 Vienna, VA                      1:21.60  11 
 43 Hector Rivera            M11 Ft. Belvoir, VA                 1:22.24  10 
 44 Hope Anthony              W8 Ft. Belvoir, VA                 1:22.53   7 
 45 Samuel Lynch              M9 Vienna, VA                      1:23.05   8 
 46 Mike Hempen              M57 Alexandria, VA                  1:23.43   3 
 47 Madelyn Owens             W8 Ft. Belvoir, VA                 1:23.49   5 
 48 Hannah Phillips          W65 Alexandria, VA                  1:24.13   4 
 49 Ryan Golden               W8 Washington, DC                  1:24.76   7 
 50 Jaden Slappy              M9 Ft. Belvoir, VA                 1:25.73   8 
 51 Alex Windsor             M10 Waldorf, MD                     1:25.93   8 
 52 Amina Brewer              W9 Ft. Belvoir, VA                 1:28.42   8 
 53 Armani Green              W9 Washington, DC                  1:28.82   7 
 54 Jadon Harden             M12 Waldorf, MD                     1:29.01  11 
 55 Camilla Lattimore         W9 Ft. Belvoir, VA                 1:29.18   7 
 56 Joshua Barnes             M8 Waldorf, MD                     1:29.30   6 
 57 Davis Summers             M8 Ft. Belvoir, VA                 1:29.70   5 
 58 Landon Turner             M9 Waldorf, MD                     1:29.93  10 
 59 Andrew Page               M7 Waldorf, MD                     1:30.15   6 
 60 Calvin Hall               M7 Centreville, VA                 1:30.36   6 
 61 Layla Brewer              W8 Ft. Belvoir, VA                 1:30.53   6 
 62 Matthew Victor           M10 Ft. Belvoir, VA                 1:30.63   9 
 63 Andrew Morgan             M7 Centreville, VA                 1:32.13   6 
 64 Drake Summer             M10 Ft. Belvoir, VA                 1:32.77  10 
 65 Dorian Johnson-Williams   M9 Ft. Belvoir, VA                 1:33.09   9 
 66 Isaac Chavarria           M8 Falls Church, VA                1:33.20   8 
 67 Jose Rivera              M10 Ft. Belvoir, VA                 1:33.30   9 
 68 Dawson Jensen             M9 Centreville, VA                 1:33.32   9 
 69 Micheal LaDue            M10 Ft. Belvoir, VA                 1:33.51   9 
 70 Donovan Owens             M6 Ft. Belvoir, VA                 1:33.90   6 
 71 Sydney Hines              W8 Ft. Belvoir, VA                 1:34.00   6 
 72 Matt Wright               M9 Vienna, VA                      1:34.14   8 
 73 Maliah Salas              W7 Ft. Belvoir, VA                 1:35.64   5 
 74 Samara Brewer             W8 Ft. Belvoir, VA                 1:35.78   7 
 75 Indie Merrill             W9 Falls Church, VA                1:40.09   7 
 76 Jay Wind                 M68 Arlington, VA                   1:43.95   3 
 77 Wesley Windsor           M11 Waldorf, MD                     1:44.70  10 
 78 Miles Morgan              M6 Ft. Belvoir, VA                 1:45.66   5 
 78 Maliah Hall               W6 Ft. Belvoir, VA                 1:45.66   5 
 80 James Vane                M6 Vienna, VA                      1:51.36   5 
 81 Naomi Rucker              W9 Ft. Belvoir, VA                 1:52.36   8 
 82 Gautham Balraj            M5 Centreville, VA                 1:53.34   7 
 83 Drake Merrill             M5 Vienna Youth                    2:01.65   5 
 84 David Marley              M5 Warrenton, VA                   2:05.76   5 
 85 Tami Graf                W81 Lusby, MD                       2:13.35   4 
 
Mixed 800 Meter Run
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lozie Goolsby            M21 Alexandria, VA                  1:57.17  
  2 William Taylor           M17 Ft. Belvoir, VA                 2:18.97  
  3 Anna Spear               W17 McLean, VA                      2:22.30  
  4 David Jeffers            M29 Centreville, VA                 2:31.20  
  5 Bianca Parsons           W13 Springfield, VA                 2:32.18  
  6 He Huang                 M36 Woodbridge, VA                  2:32.47  
  7 Asa Cumming              M15 Ft. Belvoir, VA                 2:34.57  
  8 Gabby Parsons            W14 Springfield, VA                 2:38.61  
  9 Maurice Pointer          M62 Baltimore, MD                   2:39.70  
 10 Jim Frogue               M46 Arlington, VA                   2:42.41  
 11 Joshua Clarke            M24 Herndon, VA                     2:45.30  
 12 Jonathan Anthony         M11 Ft. Belvoir, VA                 2:49.84  
 13 Nikko Webb               M12 Washington, DC                  2:51.82  
 14 Je'mere Mullen           M12 Ft. Belvoir, VA                 2:58.07  
 15 Jada Morgan              W12 Ft. Belvoir, VA                 2:58.22  
 16 Brian Patnett            M11 Ft. Belvoir, VA                 2:58.79  
 17 Hector Rivera            M11 Ft. Belvoir, VA                 3:02.69  
 18 Zadiah Rhoades           M11 Ft. Belvoir, VA                 3:03.20  
 19 Sean Owens               M11 Ft. Belvoir, VA                 3:04.15  
 20 Kailah Augustine         W13 Ft. Belvoir, VA                 3:07.67  
 21 Kaden Bailey              M8 Ft. Belvoir, VA                 3:09.28  
 22 Jeremiah Victor           M9 Ft. Belvoir, VA                 3:13.20  
 23 Jeciana Rivera           W14 Ft. Belvoir, VA                 3:14.21  
 24 Mary Lowe Mayhugh        W62 Washington, DC                  3:15.60  
 25 Keira Beaumons           W12 Ft. Belvoir, VA                 3:17.23  
 26 Riley Alexander          W14 Ft. Belvoir, VA                 3:17.31  
 27 Yazmin Davila             W9 Ft. Belvoir, VA                 3:18.04  
 28 Dorian Johnson-Williams   M9 Ft. Belvoir, VA                 3:18.83  
 29 Hope Anthony              W8 Ft. Belvoir, VA                 3:20.97  
 30 Cedriona Drachenberg     W13 Ft. Belvoir, VA                 3:21.46  
 31 Amina Brewer              W9 Ft. Belvoir, VA                 3:21.78  
 32 Jaden Slappy              M9 Ft. Belvoir, VA                 3:24.76  
 33 Isaac Chavarria           M8 Falls Church, VA                3:27.00  
 34 Gavin Owens              M10 Ft. Belvoir, VA                 3:27.15  
 35 Matthew Victor           M10 Ft. Belvoir, VA                 3:29.59  
 36 Jose Rivera              M10 Ft. Belvoir, VA                 3:33.52  
 37 Camilla Lattimore         W9 Ft. Belvoir, VA                 3:38.88  
 38 Tami Graf                W81 Lusby, MD                       5:15.73  
 
Mixed 1 Mile Run
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Sam Beesley              M17 Washington, DC                  4:55.00  
  2 Alex Bogetic             M25 Arlington, VA                   5:06.18  
  3 George Sefzik            M42 Alexandria, VA                  5:16.83  
  4 Henry Wigglesworth       M60 Washington, DC                  5:21.36  
  5 Jett Cooper              M13 South Riding, VA                5:23.15  
  6 He Huang                 M36 Woodbridge, VA                  5:23.71  
  7 Gabby Parsons            W14 Springfield, VA                 5:29.01  
  8 Asa Cumming              M15 Ft. Belvoir, VA                 5:30.42  
  9 Robert Jenkins           M14 Vienna, VA                      5:32.44  
 10 Cody Wakenight           M15 Lorton, VA                      5:34.61  
 11 Rylan Wells              M12 South Riding, VA                5:35.31  
 12 Cameron Williams         M16 Great Falls, VA                 5:36.13  
 13 Siddharth Madireddy      M12 South Riding, VA                5:39.17  
 14 Bianca Parsons           W13 Springfield, VA                 5:40.71  
 15 Jackson Murray           M13 South Riding, VA                5:49.76  
 16 Aidan Whitaker           M14 Ft. Belvoir, VA                 5:49.98  
 17 Kendall Thompson         M52 Springfield, VA                 5:52.42  
 18 Lex Beyer                M14 South Riding, VA                5:54.34  
 19 Taylor Gibson            W13 South Riding, VA                5:56.43  
 20 Jeff Peterson            M61 Fredericksburg, VA              6:00.66  
 21 Jack Lebahn              M13 Centreville, VA                 6:01.35  
 22 Nikko Webb               M12 Washington, DC                  6:01.64  
 23 Julie Hayden             W58 Ashburn, VA                     6:01.71  
 24 Nathaniel Gay            M13 South Riding, VA                6:03.76  
 25 Evan Reed                M12 South Riding, VA                6:04.39  
 26 Caleb Rucker             M12 Ft. Belvoir, VA                 6:04.77  
 27 Jason Jones              M13 South Riding, VA                6:05.87  
 28 Anna Zapp                W14 South Riding, VA                6:09.10  
 29 Kevin Rice               M12 Vienna, VA                      6:12.78  
 30 Desmond Damico-Lassman   M11 Alexandria, VA                  6:14.21  
 31 Mark Griggs               M9 Ft. Belvoir, VA                 6:14.22  
 32 Tyler Swint              M12 McLean, VA                      6:18.87  
 33 Carter Walker            M13 Centreville, VA                 6:19.21  
 34 Justin Koeneke           M13 South Riding, VA                6:30.81  
 35 Lydia Mikhin             W11 Vienna, VA                      6:43.68  
 36 Hope Anthony              W8 Ft. Belvoir, VA                 6:46.77  
 37 Lillian Graham           W13 South Riding, VA                6:48.01  
 38 Camilla Robinson         W13 South Riding, VA                6:49.36  
 39 Mary Lowe Mayhugh        W62 Washington, DC                  6:52.30  
 40 Jeremy Tavernier         M12 Vienna, VA                      7:03.85  
 41 Ella Pisano              W12 South Riding, VA                7:04.21  
 42 London Murray             M7 Annandale, VA                   7:04.23  
 43 Anika Gupta              W13 Vienna, VA                      7:05.22  
 44 Yazmin Davila             W9 Ft. Belvoir, VA                 7:05.79  
 45 Sofia Vazquez            W12 Alexandria, VA                  7:13.38  
 46 Jay Wind                 M68 Arlington, VA                   7:18.36  
 47 Joanne Shabelski         W56 Alexandria, VA                  7:19.95  
 48 Paige Pisano             W15 South Riding, VA                7:25.79  
 49 James Jensen             M11 Centreville, VA                 7:33.20  
 50 Hannah Phillips          W65 Alexandria, VA                  7:34.19  
 51 Martin Jensen            M14 Centreville, VA                 7:34.38  
 52 Abigail Jensen           W12 Centreville, VA                 7:36.31  
 53 Amelia Shoemaker         W10 Vienna, VA                      7:36.49  
 54 Allison Macks            W12 South Riding, VA                7:42.87  
 55 Caiden Wells              M8 South Riding, VA                7:43.95  
 56 Terence McLaughlin       M57 Fredericksburg, VA              8:18.54  
 57 Kristinn Sharpe          W42 Alexandria, VA                  8:21.96  
 58 Tami Graf                W81 Lusby, MD                      11:17.96  
 
Mixed 3000 Meter Run
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Sam Beesley              M17 Washington, DC                 10:08.16  
  2 George Sefzik            M42 Alexandria, VA                 10:44.80  
  3 Maurice Pointer          M62 Baltimore, MD                  10:53.86  
  4 Ethan Rodriguez          M15 Ft. Belvoir, VA                12:20.43  
  5 Ted Poulos               M56 McLean, VA                     12:48.79  
  6 Aidan Whitaker           M14 Ft. Belvoir, VA                12:58.83  
  7 Caleb Rucker             M12 Ft. Belvoir, VA                13:02.52  
  8 Mark Griggs               M9 Ft. Belvoir, VA                13:44.42  
  9 Kaia Merrill             W12 Falls Church, VA               15:06.09  
 10 Joanne Shabelski         W56 Alexandria, VA                 15:21.65  
 
Mixed 80 Meter Hurdles
=====================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Kaia Merrill             W12 Falls Church, VA                  17.70   NWI 
 
Mixed 100 Meter Hurdles
=====================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Mira Cuthill             W16 Reston, VA                        18.99   NWI 
 
Mixed 110 Meter Hurdles
=====================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Antoine Craig            M36 Richmond, VA                      15.87   NWI 
  2 Michael Gary             M19 Herndon, VA                       17.23   NWI 
  3 Blair Todd               M40 Upper Marlboro, MD                18.74   NWI 
  4 Jenson Bonilla           M17 Manassas, VA                      21.87   NWI 
 
Mixed 400 Meter Hurdles 400M
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Austin Kolko             M22 Vienna, VA                        56.81  
  2 Michael Gary             M19 Herndon, VA                     1:06.08  
  3 Jenson Bonilla           M17 Manassas, VA                    1:10.01  
 
Mixed High Jump
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Justin Heo               M14 Ft. Belvoir, VA                   1.55m    5-01.00 
  2 Mira Cuthill             W16 Reston, VA                        1.50m    4-11.00 
  3 Shannel Fraser           W16 Ft. Belvoir, VA                   1.25m    4-01.25 
  4 Keira Beaumons           W12 Ft. Belvoir, VA                   1.15m    3-09.25 
  5 Kailah Augustine         W13 Ft. Belvoir, VA                   1.15m    3-09.25 
  6 Jada Morgan              W12 Ft. Belvoir, VA                   1.15m    3-09.25 
  7 Sean Owens               M11 Ft. Belvoir, VA                   1.15m    3-09.25 
  8 Cedriona Drachenberg     W13 Ft. Belvoir, VA                   1.15m    3-09.25 
  9 Justin Diller            M12 Arlington, VA                     1.10m    3-07.25 
  9 Je'mere Mullen           M12 Ft. Belvoir, VA                   1.10m    3-07.25 
 11 Mark Griggs               M9 Ft. Belvoir, VA                   1.05m    3-05.25 
 12 Cedric Drachenburg       M12 Ft. Belvoir, VA                   1.05m    3-05.25 
 13 Jeremy Tavernier         M12 Vienna, VA                        1.00m    3-03.25 
 14 Richard Kolko            M58 Vienna, VA                        1.00m    3-03.25 
 14 Ajanae Massenburg        W12 Ft. Belvoir, VA                   1.00m    3-03.25 
 -- Josh Sutton              M17 Arlington, VA                        NH            
 -- Dalija Dulaney            W9 Centreville, VA                      NH            
 -- Honesty Brewer           W13 Ft. Belvoir, VA                      NH            
 
Mixed Pole Vault
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Hannah Richardson        W16 Great Falls, VA                11-04.00      3.45m 
  2 Penelope Ingles          W41 Arlington, VA                   4-04.00      1.32m 
 
Mixed Long Jump youth
===============================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 Dean Dabney              M12 Fairfax, VA                    14-03.50   NWI     4.35m 
  2 Inez McNichols           W12 Alexandria, VA                 11-10.50   NWI     3.61m 
  2 Christophe Gilpin        M10 FortMyer, VA                   11-10.50   NWI     3.61m 
  4 Eleanor McNichols        W12 Alexandria, VA                 11-09.00   NWI     3.58m 
  5 Nikko Webb               M12 Washington, DC                 11-06.25   NWI     3.51m 
  6 Cregan Cahill            M12 Alexandria, VA                 10-06.50   NWI     3.21m 
  7 Desmond Damico-Lassman   M11 Alexandria, VA                 10-03.50   NWI     3.13m 
  8 Anthony Brown            M10 Oakton, VA                      9-10.50   NWI     3.00m 
  9 Dalija Dulaney            W9 Centreville, VA                 9-02.00   NWI     2.79m 
 10 Justin Diller            M12 Arlington, VA                   9-00.50   NWI     2.75m 
 11 Mary McNichols            W8 Alexandria, VA                  8-11.00   NWI     2.71m 
 12 Jack Lebahn              M13 Centreville, VA                 8-10.00   NWI     2.69m 
 13 Abigail Jensen           W12 Centreville, VA                 8-04.50   NWI     2.55m 
 13 Zachary Sinclair         M10 Vienna, VA                      8-04.50   NWI     2.55m 
 15 Abigail Tavernier         W9 Vienna, VA                      7-01.00   NWI     2.15m 
 16 Giselle Tavernier         W7 Vienna, VA                      6-01.00   NWI     1.85m 
 17 Madalyn O'Harren         W13 Vienna, VA                      5-09.50   NWI     1.76m 
 18 David Marley              M5 Warrenton, VA                   5-02.00   NWI     1.57m 
 19 Ashley Sinclair           W8 Vienna, VA                      4-10.50   NWI     1.48m 
 
Mixed Long Jump Adult
===============================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 Bobby Lewis              M26 Winchester, VA                    5.42m   NWI  17-09.50 
  2 Blair Todd               M40 Upper Marlboro, MD                4.87m   NWI  15-11.75 
  3 Grace Liang              W31 Adelphi, MD                       4.79m   NWI  15-08.75 
  4 Hannah Phillips          W65 Alexandria, VA                    2.96m   NWI   9-08.50 
 
Mixed Triple Jump
===============================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 Ayanna Alexander         W35 VA, VA                           12.13m   NWI  39-09.75 
  2 Hannah Phillips          W65 Alexandria, VA                    6.22m   NWI  20-05.00 
  3 Tami Graf                W81 Lusby, MD                         3.83m   NWI  12-06.75 
 
Mixed Shot Put
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Ronak Cuthill            M18 Reston, VA                       14.35m   47-01.00 
  2 Alex Richlin             M15 Oakton, VA                       11.10m   36-05.00 
  3 Hank Abbot               M80 Alexandria, VA                   10.72m   35-02.00 
  4 Lily Ve Drachenberg      W13 Ft. Belvoir, VA                  10.16m   33-04.00 
  5 Neavah Hill              W15 Ft. Belvoir, VA                  10.09m   33-01.25 
  6 Je'mere Mullen           M12 Ft. Belvoir, VA                   9.45m   31-00.00 
  7 Richard Cuthill          M59 Reston, VA                        9.39m   30-09.75 
  8 Dylan Dabney             M18 Fairfax, VA                       9.37m   30-09.00 
  9 Emmanuel Hill            M11 Ft. Belvoir, VA                   9.33m   30-07.50 
 10 Dorian Dabney            M16 Fairfax, VA                       8.88m   29-01.75 
 11 Lee McCabe               M78 EllicottCity, MD                  8.57m   28-01.50 
 12 Keith Knight             M13 Ft. Belvoir, VA                   7.21m   23-08.00 
 13 Mira Cuthill             W16 Reston, VA                        7.13m   23-04.75 
 14 Richard Kolko            M58 Vienna, VA                        6.91m   22-08.00 
 15 Keg Good                 W60 Woodbridge, VA                    6.68m   21-11.00 
 16 Honesty Brewer           W13 Ft. Belvoir, VA                   6.19m   20-03.75 
 17 Allissa Martin           W11 Ft. Belvoir, VA                   6.12m   20-01.00 
 18 Jacob Knight             M10 Ft. Belvoir, VA                   5.99m   19-08.00 
 19 Matthew Sullivan         M12 Vienna, VA                        5.71m   18-09.00 
 20 Keira Beaumons           W12 Ft. Belvoir, VA                   5.57m   18-03.25 
 21 Madalyn O'Harren         W13 Vienna, VA                        5.29m   17-04.25 
 21 Mark Griggs               M9 Ft. Belvoir, VA                   5.29m   17-04.25 
 23 Cedric Drachenburg       M12 Ft. Belvoir, VA                   5.27m   17-03.50 
 24 Megan Wright             W12 McLean, VA                        5.15m   16-10.75 
 25 Kailah Augustine         W13 Ft. Belvoir, VA                   5.01m   16-05.25 
 26 Zachary Sinclair         M10 Vienna, VA                        4.94m   16-02.50 
 27 Anthony Brown            M10 Oakton, VA                        4.69m   15-04.75 
 28 Ajanae Massenburg        W12 Ft. Belvoir, VA                   4.60m   15-01.25 
 29 Naomi Rucker              W9 Ft. Belvoir, VA                   4.58m   15-00.50 
 30 Sean Owens               M11 Ft. Belvoir, VA                   4.45m   14-07.25 
 31 Jada Morgan              W12 Ft. Belvoir, VA                   4.26m   13-11.75 
 32 Terrance Hardy            M7 Ft. Belvoir, VA                   4.09m   13-05.00 
 33 Mairin Dziepak            W7 Vienna, VA                        3.18m   10-05.25 
 34 Rahul Sikka              M10 Vienna, VA                        3.00m    9-10.25 
 35 Samara Brewer             W8 Ft. Belvoir, VA                   2.81m    9-02.75 
 36 Sydney Hines              W8 Ft. Belvoir, VA                   2.70m    8-10.25 
 37 Marylah Sefzik           W10 Ft. Belvoir, VA                   2.68m    8-09.50 
 38 Layla Brewer              W8 Ft. Belvoir, VA                   2.32m    7-07.50 
 39 Alysin Ray                W7 Ft. Belvoir, VA                   2.03m    6-08.00 
 40 Breanna Sefzik            W7 Ft. Belvoir, VA                   2.02m    6-07.50 
 41 Maggie Dziepak            W6 Vienna Youth                      1.68m    5-06.25 
 
Mixed Discus Throw
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Ronak Cuthill            M18 Reston, VA                       39.81m     130-07 
  2 Jose Portillo            M37 Sterling, VA                     38.87m     127-06 
  3 Alex Richlin             M15 Oakton, VA                       36.20m     118-09 
  4 David Merkowitz          M76 Clarksville, MD                  34.68m     113-09 
  5 James Pearce             M72 Columbia, MD                     26.41m      86-08 
  6 Barry Merritt            M67 Gaithersburg, MD                 26.39m      86-07 
  7 Neavah Hill              W15 Ft. Belvoir, VA                  25.89m      84-11 
  8 Dorian Dabney            M16 Fairfax, VA                      25.55m      83-10 
  9 Trent Wakenight          M47 Lorton, VA                       24.79m      81-04 
 10 Lee McCabe               M78 EllicottCity, MD                 23.50m      77-01 
 11 Austin Kolko             M22 Vienna, VA                       23.15m      75-11 
 12 Dylan Dabney             M18 Fairfax, VA                      23.06m      75-08 
 13 Cortez Austin            M70 Upper Marlboro, MD               22.71m      74-06 
 14 Lisa Ninomaya            W56 Vienna, VA                       21.61m      70-11 
 15 Cody Wakenight           M15 Lorton, VA                       21.20m      69-07 
 16 Richard Kolko            M58 Vienna, VA                       20.18m      66-02 
 17 Lily Ve Drachenberg      W13 Ft. Belvoir, VA                  20.08m      65-10 
 18 Emmanuel Hill            M11 Ft. Belvoir, VA                  16.53m      54-03 
 19 Penelope Ingles          W41 Arlington, VA                    16.20m      53-02 
 20 Matthew Sullivan         M12 Vienna, VA                       15.81m      51-10 
 21 Keith Knight             M13 Ft. Belvoir, VA                  12.99m      42-07 
 22 Cedric Drachenburg       M12 Ft. Belvoir, VA                  10.73m      35-02 
 
Mixed Hammer Throw
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Ken Moss                 M70 Leesburg, VA                     50.13m     164-06 
  2 Grant Edwards            M55 Washington, DC                   45.31m     148-08 
  3 Bentz Tozer Jr.          M58 Enola, PA                        38.81m     127-04 
  4 Robert Robertson         M21 Springfield, VA                  37.96m     124-06 
  5 James Pearce             M72 Columbia, MD                     30.69m     100-08 
  6 Penelope Ingles          W41 Arlington, VA                    28.61m      93-10 
 
Mixed Javelin Throw
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Alex Richlin             M15 Oakton, VA                       46.74m     153-04 
  2 Claire Bailey            W17 Fairfax, VA                      29.06m      95-04 
  3 Lisa Ninomaya            W56 Vienna, VA                       24.73m      81-02 
  4 Penelope Ingles          W41 Arlington, VA                    18.39m      60-04 
 
Mixed Javelin Throw Turbo Jav
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Sean Owens               M11 Ft. Belvoir, VA                  18.22m      59-09 
  2 Keg Good                 W60 Woodbridge, VA                   14.82m      48-07 
  3 Sandy Triolo             W55 Baltimore, MD                    12.05m      39-06 
  4 Jeremiah Victor           M9 Ft. Belvoir, VA                  11.60m      38-01 
  5 Allissa Martin           W11 Ft. Belvoir, VA                  11.34m      37-02 
  6 Andrew Morgan             M7 Centreville, VA                  11.16m      36-07 
  7 Terrance Hardy            M7 Ft. Belvoir, VA                   8.91m      29-03 
  8 Donovan Owens             M6 Ft. Belvoir, VA                   6.62m      21-09 
  9 Madelyn Owens             W8 Ft. Belvoir, VA                   6.25m      20-06 
 10 Maliah Salas              W7 Ft. Belvoir, VA                   6.20m      20-04 
 11 Skylar Kotera             M6 Ft. Belvoir, VA                   5.51m      18-01 
 
Mixed Weight Throw
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Ken Moss                 M70 Leesburg, VA                     19.29m   63-03.50 
  2 Robert Robertson         M21 Springfield, VA                  16.91m   55-05.75 
  3 Bentz Tozer Jr.          M58 Enola, PA                        14.07m   46-02.00 
  4 James Pearce             M72 Columbia, MD                     11.59m   38-00.25 
  5 Penelope Ingles          W41 Arlington, VA                     8.89m   29-02.00 
 
Mixed Super Weight
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Ken Moss                 M70 Leesburg, VA                     10.88m   35-08.50 
  2 Grant Edwards            M55 Washington, DC                    8.76m   28-09.00 
  3 Bentz Tozer Jr.          M58 Enola, PA                         6.84m   22-05.25 
  4 James Pearce             M72 Columbia, MD                      6.03m   19-09.50 
  5 Penelope Ingles          W41 Arlington, VA                     4.82m   15-09.75 
 
Mixed 1 Mile Race Walk
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Scott Sullivan           M17 Fairfax, VA                     8:12.73  
  2 Art Klein                M65 Woodbridge, VA                 10:25.98  
  3 John Morrison            M69 Essex, MD                      11:40.66  
  4 Terence McLaughlin       M57 Fredericksburg, VA             12:21.89  
  5 John Keith Ord           M75 Potomac, MD                    12:22.79  
  5 Marylah Sefzik           W10 Ft. Belvoir, VA                12:22.79  
  7 SheldonLewis Contract    M78 NorthBethesda, MD              12:55.99  
  8 Chasidy LaDue            W13 Ft. Belvoir, VA                13:55.88  
 
Mixed 800 Meter Race Walk
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Aoi Barnes               W10 Oakton, VA                      5:14.91  
  2 Heveanly Brewer          W12 Ft. Belvoir, VA                 5:17.29  
  3 Naomi Rucker              W9 Ft. Belvoir, VA                 5:58.80  
  4 Marylah Sefzik           W10 Ft. Belvoir, VA                 6:03.25  
 
Mixed 3000 Meter Race Walk
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 John Morrison            M69 Essex, MD                      20:05.87  
  2 Aiko Barnes              W12 Oakton, VA                     21:51.62  
  3 Thomas Augustine         M68 Potomac Vall                   22:43.43  
  4 John Keith Ord           M75 Potomac, MD                    22:43.51  
  5 Chasidy LaDue            W13 Ft. Belvoir, VA                23:08.51  
  6 Bill Stahr               M57 The Plains, VA                 23:24.35  
  7 Terence McLaughlin       M57 Fredericksburg, VA             23:34.55  
  8 SheldonLewis Contract    M78 NorthBethesda, MD              24:22.62  
  9 Liouidmila Anfilofyeva   W62 Alexandria, VA                 24:48.55