2013 PVTC All-Comers Meet #4                   
                    Edison HS, Alexandria, VA  - 7/20/2013              
                                    Results                             

Event 1  Mixed 100 Meter Dash
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
Finals
  1   330 Mark Dennis        M26 Culpeper, VA                      11.24   NWI  1
  2    67 Roland Andah       M19 Annandale, VA                     11.29   NWI  2
  2   214 Acey Calhoun       M17 Washington, DC                    11.29   NWI  1
  4   249 Warren Gray        M24 Oxon Hill, MD                     11.38   NWI  9
  5   326 Rolon Doughtey     M20 Washington, DC                    11.39   NWI  2
  6   265 L. Christopher Lew M30 Haymarket, VA                     11.40   NWI  3
  7   218 Robert Corbitt III M21 Washington, DC                    11.42   NWI  1
  8   264 Joshua McGrigg     M15 Ft. Belvoir, VA                   11.44   NWI  2
  9   208 Malik Martin       M18 Washington, DC                    11.50   NWI  3
 10  1620 Robbie Mayes       M19 Culpeper, VA                      11.52   NWI  1
 11   189 Michael Lemon      M24 Fort Washington, MD               11.66   NWI  9
 12    65 Walter Manlan      M19 Annandale, VA                     11.72   NWI  2
 12   255 Jathan Harvey      M17 Chesterfield, VA                  11.72   NWI  3
 14   142 Ed Baldwin         M25 Alexandria, VA                    11.76   NWI  3
 15   240 Pierre Bush        M27 Woodbridge, VA                    11.77   NWI  1
 16   892 Bobby Newton       M22 Culpepper, VA                     11.83   NWI  1
 17   146 Stephen Michaelis  M20 Oakton, VA                        11.84   NWI  5
 18   210 Anthony Edward     M33 Chester, VA                       11.91   NWI  2
 19    72 Nathan Hogge       M35 Annandale, VA                     11.98   NWI  4
 20   270 Kurtis Blair       M19 Lorton, VA                        11.99   NWI  2
 21   271 Tod Savage         M27 Alexandria, VA                    12.01   NWI  3
 22   327 Matthew Thorne     M16 Washington, DC                    12.06   NWI  4
 23    66 Sanusi Jalloh      M17 Annandale, VA                     12.15   NWI  4
 24   263 Kevin Ayling       M18 Annandale, VA                     12.20   NWI  3
 25    53 Perra Tum          M16 Lorton, VA                        12.22   NWI  4
 26   184 Ryan Witter        M16 Fairfax, VA                       12.25   NWI  5
 26   254 Nadear Raymond     M13 Chesterfield, VA                  12.25   NWI 25
 28   209 James McCarter     M21 Washington, DC                    12.31   NWI  4
 29   321 Miles Rochester    M16 Ft. Washington, MD                12.38   NWI  9
 30   175 Sean Nguyen        M23 Ashburn, VA                       12.54   NWI  5
 31   309 David Deloatch     M12 Fort Washington, MD               12.56   NWI  9
 32    42 DeAndre Evans      M15 Lorton, VA                        12.59   NWI 27
 33    50 DaVonte Gardner    M15 Alexandria, VA                    12.67   NWI 27
 34    34 John Schoeman      M47 Cross Junction, VA                12.72   NWI  5
 35   315 Robert Edwards     M13 Clinton, MD                       12.73   NWI  9
 36   317 Tyreese Jones      M14 Ft. Washington, SC                12.76   NWI  9
 37   176 Andre Hodges       M13 Washington, DC                    12.80   NWI 25
 38   136 Justin Akoto       M15 Lorton, VA                        12.97   NWI 27
 39   229 Anene Wynn         W28 Clinton, MD                       13.00   NWI  7
 40   158 Oluseye Raymond    W16 Burke, VA                         13.03   NWI  7
 41   159 Duy Nguyen         M15 Centreville, VA                   13.07   NWI 27
 42   153 Miranda Grier-Spra W13 Alexandria, VA                    13.32   NWI 20
 43   179 Lynn Mallory       M48 Mechanicsville, VA                13.34   NWI  5
 43   302 Dominick Smtih     M13 Ft. Washington, MD                13.34   NWI 25
 45   161 Jalen Jones        M15 Centreville, VA                   13.41   NWI 27
 46    70 Sahee Abdelmamim   W16 Damascus, VA                      13.58   NWI 26
 47   251 Shalaya Pryor      W14 Chesterfield, VA                  13.59   NWI 24
 47   232 Heave Nahra        W14 Lorton, VA                        13.59   NWI 26
 49   237 Carolyn Lewis      W26 Largo, MD                         13.61   NWI  7
 50   258 Jill Mock          W33 Ellicott City, MD                 13.63   NWI  7
 51   252 Ananda Ablack      W14 Chesterfield, VA                  13.69   NWI 23
 52  2292 Tre' Gresham       M13 Centreville, VA                   13.73   NWI 25
 53   291 Sydney Banks       W12 Woodbridge, VA                    13.86   NWI 20
 54   278 Zeona Walker-Latne W20 Boyds, MD                         13.93   NWI 27
 55   314 Felicia Hewitt     W11 Fort Washington, VA               14.04   NWI 24
 56   269 Kevin Walker       M48 Haymarket, VA                     14.10   NWI  4
 57    63 Lotanna Ezenekwe   W14 California, MD                    14.11   NWI 24
 58    41 Jaden Clark         M9 Lorton, VA                        14.13   NWI 18
 59   284 Tameka Burroughs   W31 Harrisonburg, VA                  14.14   NWI  7
 60   167 Maya Foxworth      W15 Brandywine, MD                    14.18   NWI 26
 61   220 Nya Lakin          W12 Woodbridge, VA                    14.19   NWI 23
 62   140 Emma Vezzosi       W11 Leonardtown, MD                   14.20   NWI 20
 63   322 Nya Jones          W12 Fort Washington, MD               14.22   NWI 21
 64   253 Kayla Pryor        W12 Chesterfield, VA                  14.22   NWI 21
 65   273 Carlos Marzana     M19 Alexandria, VA                    14.28   NWI  5
 66   228 Noelle Teague      W13 Woodbridge, VA                    14.31   NWI 24
 67   108 James Grant        M11 Ft. Belvoir, VA                   14.38   NWI 22
 68   160 Inaya Jones        W12 Centreville, VA                   14.42   NWI 24
 69   305 Llyod Baskin       M12 Ft. Washington, MD                14.55   NWI 22
 70   266 Brooke Robinson    W30 Haymarket, VA                     14.63   NWI  8
 71   223 Desmond Duffy       M9 Woodbridge, VA                    14.70   NWI 18
 72    48 Shae Wilson-Ware   M11 Alexandria, VA                    14.75   NWI 22
 73    69 Andrea Caputo      W16 Damascus, MD                      14.76   NWI 26
 74   233 Stephanie Brempong W15 Alexandria, VA                    14.82   NWI 26
 75   227 Ryan Teague        W14 Woodbridge, VA                    14.97   NWI 23
 76  2286 Ian Gresham        M10 Centreville, VA                   14.99   NWI 17
 77    47 Jeremiah Nelson    M10 Alexandria, VA                    15.09   NWI 17
 78   268 Trinity Thompson   W11 Alexandria, VA                    15.18   NWI 21
 79   280 Zoe Rogers         W12 Lorton, VA                        15.18   NWI 21
 80   242 Campbell Boggess   M11 Alexandria, VA                    15.20   NWI 22
 81   111 Kii Lun Johnson     M9 Fort Belvoir, VA                  15.34   NWI 19
 82   300 Nia Long            W9 Fort Washington, MD               15.37   NWI 16
 83   329 Nyera Days         W11 VA, VA                            15.40   NWI 21
 84   119 Drew Steele        M10 Ft. Belvoir, VA                   15.57   NWI 18
 85  2287 Lauren Gresham     W11 Centreville, VA                   15.68   NWI 20
 86   221 Raven Evans         W9 Woodbridge, VA                    15.82   NWI 16
 87   294 Asya McCall        W10 Woodbridge, VA                    15.86   NWI 16
 88   259 Ajani Nembrand     M13 MD, MD                            15.93   NWI 17
 89   128 Ciara Thomas        W8 Fort Meade, MD                    15.95   NWI 12
 90    64 Chidera Ezenekwe   W15 California, MD                    15.97   NWI 26
 91   222 Jordyn Evans        W9 Woodbridge, VA                    16.03   NWI 16
 92   105 Brianna Finney      W9 Lorton, VA                        16.08   NWI 16
 93   224 Donnovan Duffy     M11 Woodbridge, VA                    16.16   NWI 22
 94    55 Dylan Mobley       M11 Leonardtown, MD                   16.23   NWI 22
 95   226 Jonathan Martin    M10 Woodbridge, VA                    16.33   NWI 19
 96   298 Aniya Long          W7 Fort Washington, MD               16.39   NWI 13
 97    96 Issac Manigault     M8 Ft. Belvoir, VA                   16.41   NWI 15
 98   247 Hatton Sumner      M10 Alexandria, VA                    16.44   NWI 17
 99    57 Sebastian Behm      M9 Leonardtown, MD                   16.68   NWI 19
100   290 Mia Humprey        W10 Alexandria, VA                    16.96   NWI 16
101   118 Kamari Bullock      W8 Ft Belvoir, VA                    17.04   NWI 13
102    35 Luke Schoeman       M8 Cross Junction, VA                17.07   NWI 15
103   115 Colton Bach         M9 Ft. Belvoir, VA                   17.16   NWI 18
103  2284 Jalen Bennett       M8 Centreville, VA                   17.16   NWI 15
105   169 Nicole Curry       W23 Ft. Meade, MD                     17.32   NWI  8
106   306 Mya Rowe            W7 Ft. Washington, MD                17.40   NWI 12
107   239 Amanda Smith        W7 Alexandria, VA                    17.45   NWI 14
108   203 Alexis Grebenstein W14 Great Mills, MD                   17.49   NWI 23
109   318 James Long          M6 Fort Washington, MD               17.65   NWI 11
110   166 Isiah Biuiws        M7 Alexandria, VA                    17.77   NWI 19
111   301 Jayden Gauthier     M9 Ft. Washington, MD                17.87   NWI 17
112    58 Nash Hutchinson    M10 Mechanicsville, MD                17.88   NWI 18
113   248 Robert Sumner       M8 Alexandria, VA                    18.17   NWI 15
114    61 Chebem Ezenekwe     W9 California, MD                    18.19   NWI 20
115   155 Natalia Krikorian  W11 Alexandria, VA                    18.32   NWI 20
116   217 Erianna Mayden      W7 Alexandria, VA                    18.34   NWI 14
117   286 Sonja Brownlee     W41 White Plains, MD                  18.47   NWI  8
118   196 Alisha Jackson      W6 Alexandria, VA                    18.85   NWI 10
119   123 Kaya Dullins        W7 Ft. Meade, MD                     19.16   NWI 12
120   234 Jovita Gill         W8 Alexandria, VA                    19.24   NWI 14
121   151 Ayla Orana          W8 Alexandria, VA                    19.41   NWI 14
122   225 Zaria Gaskin        W6 Woodbridge, VA                    19.76   NWI 10
123    54 Alyssa Mobley       W7 Leonardtown, MD                   20.21   NWI 13
124   236 Suzette Brempong   W11 Alexandria, VA                    20.26   NWI 21
125   113 Daryn Dickens       W7 Alexandria, VA                    20.58   NWI 12
126    44 Jaida Worthem       W8 Alexandria, VA                    20.69   NWI 12
127   114 Jett Jackson        M8 Fort Belvoir, VA                  20.85   NWI 17
128    62 Sobenna Ezenekwe    M7 California, MD                    21.12   NWI 15
129   202 Norman Jackson     M75 Springfield, VA                   21.14   NWI  6
130   272 Mike Jackson       M40 Red Lion, PA                      21.15   NWI  6
131   154 Noah Potter Walls   M7 Alexandria, VA                    21.76   NWI 15
132    56 Leighland Behm      M5 Leonardtown, MD                   21.89   NWI 11
133    99 Arleah Cruz         W8 Lorton, VA                        22.19   NWI 12
134   104 Isabelle Morissett  W6 Ft. Belvoir, VA                   22.62   NWI 10
135    20 Sherlock Grigsby I  M6 Alexandria, VA                    23.87   NWI 11
135   116 Skylar Jackson      W7 Ft. Belvoir, VA                   23.87   NWI 13
137   120 Chayanne Gordon     W6 Ft. Belvoir, VA                   25.14   NWI 10
138   103 Alissa Martin       W6 Ft. Belvoir, VA                   25.43   NWI 10
139   117 Aero Jackson        M5 Ft. Belvoir, VA                   26.74   NWI 11
140   178 Carter Shin         M5 Fairfax, VA                       26.96   NWI 11
141   231 Ian Dowler          M5 Arlington, VA                     28.27   NWI 11
142   230 Mina Dowler         W5 Arlington, VA                     31.05   NWI 10

Event 3  Mixed 200 Meter Dash
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1   214 Acey Calhoun       M17 Washington, DC                    22.50   NWI  2
  2    67 Roland Andah       M19 Annandale, VA                     22.64   NWI  2
  3   263 Kevin Ayling       M18 Annandale, VA                     22.75   NWI  1
  4   208 Malik Martin       M18 Washington, DC                    22.85   NWI  2
  5   326 Rolon Doughtey     M20 Washington, DC                    23.02   NWI  2
  6   249 Warren Gray        M24 Oxon Hill, MD                     23.20   NWI  1
  7   255 Jathan Harvey      M17 Chesterfield, VA                  23.46   NWI  3
  8    26 Etroy Nelson       M39 Abingdon, MD                      23.51   NWI  1
  9   264 Joshua McGrigg     M15 Ft. Belvoir, VA                   23.53   NWI  1
 10   338 Yannick Mefane     M16 Washington, DC                    23.87   NWI  3
 11   341 Sheldon Wilson     M18 MD, MD                            23.91   NWI  1
 12   339 Thomas McIntyre    M20 MD, MD                            24.11   NWI  3
 13   331 Jimmy Wetsel       M18 Culpeper, VA                      24.29   NWI  2
 14   188 Eric Carr          M17 Ft. Belvoir, VA                   24.35   NWI  4
 15   342 Jaydeep Dhanak     M14 MD, MD                            24.60   NWI  3
 16  1620 Robbie Mayes       M19 Culpeper, VA                      24.72   NWI  1
 17   209 James McCarter     M21 Washington, DC                    24.73   NWI  2
 18    66 Sanusi Jalloh      M17 Annandale, VA                     24.81   NWI  4
 19   340 Charles Acenedo    M18 MD, MD                            24.82   NWI  3
 20   254 Nadear Raymond     M13 Chesterfield, VA                  24.95   NWI 14
 21   321 Miles Rochester    M16 Ft. Washington, MD                25.13   NWI 14
 22    34 John Schoeman      M47 Cross Junction, VA                25.80   NWI  3
 23   176 Andre Hodges       M13 Washington, DC                    26.95   NWI 14
 24   158 Oluseye Raymond    W16 Burke, VA                         26.97   NWI  4
 25   190 Ramel Manley       M13 Ft. Washington, MD                27.17   NWI 14
 26   229 Anene Wynn         W28 Clinton, MD                       27.27   NWI  4
 27   256 Brittany Hicks     W17 Glen Allen, VA                    27.40   NWI 16
 28   275 Kayla Tucker       W16 Oxon Hill, MD                     27.53   NWI 16
 29   262 Bria Patnett       W17 Fort Belvoir, VA                  27.71   NWI 16
 30   244 Alijah Johnson     M13 Upper Marlboro, MD                28.51   NWI 15
 31    76 Daniele Willing    W11 Washington, DC                    28.97   NWI 16
 32   291 Sydney Banks       W12 Woodbridge, VA                    29.56   NWI 13
 33    98 Jarina Miller      W13 Alexandria, VA                    30.32   NWI 13
 33    48 Shae Wilson-Ware   M11 Alexandria, VA                    30.32   NWI 11
 35   168 Kalin Cook         W16 Rustburg, VA                      30.33   NWI 16
 35    41 Jaden Clark         M9 Lorton, VA                        30.33   NWI  8
 37   228 Noelle Teague      W13 Woodbridge, VA                    30.34   NWI 13
 38   108 James Grant        M11 Ft. Belvoir, VA                   30.45   NWI 11
 39   223 Desmond Duffy       M9 Woodbridge, VA                    30.56   NWI  8
 40   305 Llyod Baskin       M12 Ft. Washington, MD                30.70   NWI 11
 41   220 Nya Lakin          W12 Woodbridge, VA                    30.71   NWI 13
 42  2286 Ian Gresham        M10 Centreville, VA                   31.18   NWI  9
 43   106 Kiara Bullock      W12 Ft Belvoir, VA                    31.31   NWI 13
 44   192 Wanda Robinson     W51 Alexandria, VA                    31.54   NWI  4
 45   119 Drew Steele        M10 Ft. Belvoir, VA                   31.81   NWI  9
 46   111 Kii Lun Johnson     M9 Fort Belvoir, VA                  31.83   NWI  9
 47   304 Ellion Trotman     M13 Ft. Washington, MD                31.92   NWI 15
 48   268 Trinity Thompson   W11 Alexandria, VA                    32.52   NWI 12
 49  2292 Tre' Gresham       M13 Centreville, VA                   32.53   NWI 15
 50   280 Zoe Rogers         W12 Lorton, VA                        33.46   NWI 12
 51    47 Jeremiah Nelson    M10 Alexandria, VA                    33.53   NWI  8
 52   300 Nia Long            W9 Fort Washington, MD               33.54   NWI 10
 52   105 Brianna Finney      W9 Lorton, VA                        33.54   NWI  8
 54   303 Tre Anna McDonald  W14 Ft. Washington, MD                33.57   NWI 13
 55    96 Issac Manigault     M8 Ft. Belvoir, VA                   33.99   NWI  6
 56   316 Kaiya Neal         W11 Ft. Washington, MD                34.23   NWI 12
 57   337 Caroline Fleenor   W10 Alexandria, VA                    34.48   NWI 10
 58   132 Shanisa Staats      W8 Ft. Meade, MD                     34.57   NWI 10
 59   221 Raven Evans         W9 Woodbridge, VA                    34.60   NWI 10
 60   148 Townson Cocke      M11 Alexandria, VA                    35.43   NWI 11
 61  2287 Lauren Gresham     W11 Centreville, VA                   36.05   NWI 12
 62   301 Jayden Gauthier     M9 Ft. Washington, MD                36.73   NWI  8
 63   318 James Long          M6 Fort Washington, MD               36.74   NWI  5
 64    45 Jillian Logan      W10 Alexandria, VA                    36.88   NWI  8
 65    35 Luke Schoeman       M8 Cross Junction, VA                37.34   NWI  6
 66   149 Emmett Cocke       M11 Alexandria, VA                    37.41   NWI 11
 67   306 Mya Rowe            W7 Ft. Washington, MD                38.11   NWI  7
 68   114 Jett Jackson        M8 Fort Belvoir, VA                  38.18   NWI  9
 69   290 Mia Humprey        W10 Alexandria, VA                    38.48   NWI 10
 70   239 Amanda Smith        W7 Alexandria, VA                    40.62   NWI  7
 71   217 Erianna Mayden      W7 Alexandria, VA                    40.91   NWI  7
 72   118 Kamari Bullock      W8 Ft Belvoir, VA                    41.21   NWI  5
 73   110 Jamarri Johnson    W12 Ft Belvoir, VA                    41.37   NWI 12
 74   282 Je'mere Mullen      M7 Fort Belvoir, VA                  41.88   NWI  6
 75   155 Natalia Krikorian  W11 Alexandria, VA                    45.85   NWI 12
 76    44 Jaida Worthem       W8 Alexandria, VA                    46.30   NWI  7
 77   336 Cale Fleenor        M8 Alexandria, VA                    46.95   NWI  6
 78     6 Jay Jacob Wind     M63 Arlington, VA                     47.35   NWI  4
 79   234 Jovita Gill         W8 Alexandria, VA                    50.40   NWI  7
 80    99 Arleah Cruz         W8 Lorton, VA                        51.44   NWI  6
 81    20 Sherlock Grigsby I  M6 Alexandria, VA                    51.54   NWI  5
 82   120 Chayanne Gordon     W6 Ft. Belvoir, VA                   54.10   NWI  5
 83   117 Aero Jackson        M5 Ft. Belvoir, VA                 1:06.52   NWI  5

Event 4  Mixed 400 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1   214 Acey Calhoun       M17 Washington, DC                    50.51   1
  2  1620 Robbie Mayes       M19 Culpeper, VA                      50.66   1
  3   326 Rolon Doughtey     M20 Washington, DC                    51.49   1
  4   208 Malik Martin       M18 Washington, DC                    52.94   1
  5   338 Yannick Mefane     M16 Washington, DC                    52.98   2
  6   249 Warren Gray        M24 Oxon Hill, MD                     54.48   1
  7    53 Perra Tum          M16 Lorton, VA                        55.13  19
  8   327 Matthew Thorne     M16 Washington, DC                    55.15   2
  9   204 James Leaice       M31 Washington, DC                    55.43   2
 10   184 Ryan Witter        M16 Fairfax, VA                       55.65  19
 11   321 Miles Rochester    M16 Ft. Washington, MD                56.92  20
 12   272 Mike Jackson       M40 Red Lion, PA                      56.95   3
 13   183 Bryce Koo          M17 Fairfax, VA                       57.86  19
 14   127 Romeo Thomas       M14 Ft. Meade, MD                     58.62  19
 15   335 Pete Pinnock       M33 Baltimore, MD                   1:00.23   2
 16   112 Sza Johnson        M16 Ft. Belvoir, VA                 1:00.57  19
 17   275 Kayla Tucker       W16 Oxon Hill, MD                   1:01.35  17
 18   190 Ramel Manley       M13 Ft. Washington, MD              1:02.99  20
 19   279 Galen Allen        M54 Sterling, VA                    1:03.90   3
 19    88 Megan Powell       W15 Washington, DC                  1:03.90  17
 21   199 Marshall Ray       M55 Williamsburg, VA                1:03.91   3
 22   262 Bria Patnett       W17 Fort Belvoir, VA                1:04.11  18
 23   160 Inaya Jones        W12 Centreville, VA                 1:05.73  15
 24   314 Felicia Hewitt     W11 Fort Washington, VA             1:06.07  16
 25   244 Alijah Johnson     M13 Upper Marlboro, MD              1:06.96  20
 26   317 Tyreese Jones      M14 Ft. Washington, SC              1:07.68  20
 27   278 Zeona Walker-Latne W20 Boyds, MD                       1:08.39  17
 28   223 Desmond Duffy       M9 Woodbridge, VA                  1:08.49  11
 29   106 Kiara Bullock      W12 Ft Belvoir, VA                  1:09.38  16
 30   308 Yani Gordon        W12 Andrews Afb, MD                 1:09.74  13
 31   173 Phil Biagioni      M11 Englewood, NJ                   1:09.75  14
 32    94 Cindy Cox          W16 Warrenton, VA                   1:10.45  17
 33   140 Emma Vezzosi       W11 Leonardtown, MD                 1:11.21  16
 34   267 Abigail Williams   W12 Alexandria, VA                  1:11.29  13
 35   220 Nya Lakin          W12 Woodbridge, VA                  1:11.58  15
 36   296 Nick Ron           M39 Centreville, VA                 1:11.63   3
 37   168 Kalin Cook         W16 Rustburg, VA                    1:12.00  18
 38   228 Noelle Teague      W13 Woodbridge, VA                  1:12.84  15
 39   337 Caroline Fleenor   W10 Alexandria, VA                  1:13.08  10
 40   280 Zoe Rogers         W12 Lorton, VA                      1:13.65  16
 41   167 Maya Foxworth      W15 Brandywine, MD                  1:13.79  18
 42    75 Christian Clyburn  W11 Washington, DC                  1:13.90  13
 43   304 Ellion Trotman     M13 Ft. Washington, MD              1:14.07  20
 44   119 Drew Steele        M10 Ft. Belvoir, VA                 1:14.16  12
 45   227 Ryan Teague        W14 Woodbridge, VA                  1:15.04  15
 46   307 Tariq Lewis         M9 Ft. Washington, MD              1:15.25  11
 47    97 Serenity Carrera   W11 Ft. Belvoir, VA                 1:16.24  13
 48   277 Jewel Walker        M9 Ft. Washigton, MD               1:16.37   7
 49   300 Nia Long            W9 Fort Washington, MD             1:16.48   9
 50  2286 Ian Gresham        M10 Centreville, VA                 1:16.69  11
 51   329 Nyera Days         W11 VA, VA                          1:18.05  13
 52    43 Maya Worthem        W9 Alexandria, VA                  1:18.43  10
 53   128 Ciara Thomas        W8 Fort Meade, MD                  1:18.47   6
 54   100 Colin Dickens      M12 Alexandria, VA                  1:18.66  14
 55   185 Naomi Clarke        W9 Ft. Belvoir, VA                 1:19.32   9
 55   303 Tre Anna McDonald  W14 Ft. Washington, MD              1:19.32  15
 57   294 Asya McCall        W10 Woodbridge, VA                  1:19.53  10
 58   111 Kii Lun Johnson     M9 Fort Belvoir, VA                1:20.10  12
 59   247 Hatton Sumner      M10 Alexandria, VA                  1:20.42  14
 60   221 Raven Evans         W9 Woodbridge, VA                  1:20.83   9
 61   130 Lilly Williams     W11 Ft. Meade, MD                   1:20.97  16
 62    30 Emma Prabaharan     W9 Alexandria, VA                  1:21.86  12
 63    45 Jillian Logan      W10 Alexandria, VA                  1:22.08   9
 64   224 Donnovan Duffy     M11 Woodbridge, VA                  1:22.73  14
 65   290 Mia Humprey        W10 Alexandria, VA                  1:23.08   9
 66   325 Daden Grogran       M6 Fort Washington, MD             1:23.39   7
 67  2287 Lauren Gresham     W11 Centreville, VA                 1:23.48  16
 68   166 Isiah Biuiws        M7 Alexandria, VA                  1:24.93   8
 69   319 Kennedy Cameron    W11 Ft. Washington, MD              1:25.18  10
 70   122 Aryanna Dullins     W9 Ft. Meade, MD                   1:25.35   9
 71   105 Brianna Finney      W9 Lorton, VA                      1:25.98  10
 72   241 Owen Cardwell      M11 Alexandria, VA                  1:27.47  14
 73   306 Mya Rowe            W7 Ft. Washington, MD              1:28.70   6
 74   288 Daniel Colucci      M8 Alexandria, VA                  1:29.56   7
 75  1503 Hannah Phillips    W61 Alexandria, VA                  1:29.87   3
 76    55 Dylan Mobley       M11 Leonardtown, MD                 1:30.21  14
 77   323 Zachary Cameron     M6 Ft. Washington, MD              1:30.44   8
 78   118 Kamari Bullock      W8 Ft Belvoir, VA                  1:30.82   6
 79   318 James Long          M6 Fort Washington, MD             1:32.94   8
 80  2284 Jalen Bennett       M8 Centreville, VA                 1:33.21   7
 81     6 Jay Jacob Wind     M63 Arlington, VA                   1:34.09   3
 82   187 Brian Patnett       M6 Ft. Belvoir, VA                 1:34.47   7
 83   203 Alexis Grebenstein W14 Great Mills, MD                 1:34.92  15
 84   225 Zaria Gaskin        W6 Woodbridge, VA                  1:40.81   4
 84   336 Cale Fleenor        M8 Alexandria, VA                  1:40.81   8
 86   115 Colton Bach         M9 Ft. Belvoir, VA                 1:41.37  11
 87   217 Erianna Mayden      W7 Alexandria, VA                  1:46.27   5
 88    57 Sebastian Behm      M9 Leonardtown, MD                 1:47.22  12
 89    44 Jaida Worthem       W8 Alexandria, VA                  1:48.62   5
 90    54 Alyssa Mobley       W7 Leonardtown, MD                 1:48.63   6
 91    58 Nash Hutchinson    M10 Mechanicsville, MD              1:48.80  11
 92    95 Sean Owens          M6 Alexandria, VA                  1:49.31   8
 93   154 Noah Potter Walls   M7 Alexandria, VA                  1:50.33   7
 94    56 Leighland Behm      M5 Leonardtown, MD                 1:50.86   5
 95   104 Isabelle Morissett  W6 Ft. Belvoir, VA                 1:51.23   4
 96    20 Sherlock Grigsby I  M6 Alexandria, VA                  1:54.21   5
 97   234 Jovita Gill         W8 Alexandria, VA                  1:54.27   6
 98    99 Arleah Cruz         W8 Lorton, VA                      1:55.35   5
 99   295 Steven Ron          M8 Centreville, VA                 2:09.74  12
100    62 Sobenna Ezenekwe    M7 California, MD                  2:10.46   8
101   178 Carter Shin         M5 Fairfax, VA                     2:14.33   5
102   103 Alissa Martin       W6 Ft. Belvoir, VA                 2:15.02   4
103   120 Chayanne Gordon     W6 Ft. Belvoir, VA                 2:34.46   4
104   230 Mina Dowler         W5 Arlington, VA                   2:52.73   4

Event 5  Mixed 800 Meter Run
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1   344 Darnell Almanzar   M26 Hempstead, NY                   2:09.91
  2   127 Romeo Thomas       M14 Ft. Meade, MD                   2:16.21
  3   309 David Deloatch     M12 Fort Washington, MD             2:16.43
  4    49 Lozie Goolsby      M16 Alexandria, VA                  2:17.03
  5    31 Joshua Robinson    M25 Vienna, VA                      2:20.36
  6   188 Eric Carr          M17 Ft. Belvoir, VA                 2:21.46
  7   315 Robert Edwards     M13 Clinton, MD                     2:22.32
  8   343 Andrew Holton      M14 Clinton, MD                     2:23.04
  9   112 Sza Johnson        M16 Ft. Belvoir, VA                 2:27.40
 10    42 DeAndre Evans      M15 Lorton, VA                      2:27.73
 11   195 Curtis Davis       M55 Gaithersburg, MD                2:28.44
 12   311 Johnathan Johnson  M14 Fort Washington, MD             2:31.57
 13   312 Aman Hadie         M13 Ft. Washington, MD              2:32.18
 14   314 Felicia Hewitt     W11 Fort Washington, VA             2:47.90
 15   308 Yani Gordon        W12 Andrews Afb, MD                 2:48.10
 16   177 Travis Fucien      M11 Washington, DC                  2:49.12
 17   222 Jordyn Evans        W9 Woodbridge, VA                  2:49.97
 18   119 Drew Steele        M10 Ft. Belvoir, VA                 2:51.32
 19   276 Jeannine Walker    W13 Ft. Washington, MD              2:53.76
 20    97 Serenity Carrera   W11 Ft. Belvoir, VA                 2:55.83
 21   337 Caroline Fleenor   W10 Alexandria, VA                  2:58.84
 22   102 Skyelar Montgomery W10 Springfield, VA                 2:59.68
 23   101 Solenne Montgomery W10 Springfield, VA                 2:59.89
 24   307 Tariq Lewis         M9 Ft. Washington, MD              3:00.60
 25   232 Heave Nahra        W14 Lorton, VA                      3:01.10
 26   322 Nya Jones          W12 Fort Washington, MD             3:01.60
 27    99 Arleah Cruz         W8 Lorton, VA                      3:02.92
 28   277 Jewel Walker        M9 Ft. Washigton, MD               3:05.08
 29   301 Jayden Gauthier     M9 Ft. Washington, MD              3:06.42
 30    43 Maya Worthem        W9 Alexandria, VA                  3:06.67
 31   324 Michael Crisp       M9 Ft. Washington, MD              3:08.42
 32    45 Jillian Logan      W10 Alexandria, VA                  3:09.01
 33   319 Kennedy Cameron    W11 Ft. Washington, MD              3:11.46
 34   310 Karrington Ewell   W12 Ft. Washington, MD              3:11.95
 35    98 Jarina Miller      W13 Alexandria, VA                  3:14.52
 36   325 Daden Grogran       M6 Fort Washington, MD             3:15.47
 37   111 Kii Lun Johnson     M9 Fort Belvoir, VA                3:22.38
 38   926 David Todd         M52 Dumfries, VA                    3:22.74
 39   323 Zachary Cameron     M6 Ft. Washington, MD              3:24.14
 40   346 Aiden Najjar       M10 Springfield, VA                 3:41.23
 41   313 Donovan Johnson     M7 Ft. Washington, MD              3:41.28
 42   187 Brian Patnett       M6 Ft. Belvoir, VA                 3:46.38
 43   345 Zaire Najjar        M7 Springfield, VA                 4:05.04
 44   114 Jett Jackson        M8 Fort Belvoir, VA                4:13.76

Event 6  Mixed 1 Mile Run
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1   152 Romain Mareuil     M32 Washington, DC                  4:45.82
  2   134 John Zimmerman     M46 McLean, VA                      4:48.56
  3    51 Caleb Yonas        M14 Alexandria, VA                  5:02.65
  4   289 John Colucci       M13 Alexandria, VA                  5:10.87
  5     1 Stephen Chantry    M58 Williamsburg, VA                5:13.56
  6   205 Kristin Anderson   W30 Alexandria, VA                  5:19.75
  7   204 James Leaice       M31 Washington, DC                  5:20.12
  8   127 Romeo Thomas       M14 Ft. Meade, MD                   5:23.55
  9   171 Bill Chambers      M43 Burke, VA                       5:26.42
 10   238 Rich Harfst        M49 Annandale, VA                   5:31.19
 11   206 Jacqueline Gruende W38 Clifton, VA                     5:32.43
 12  1605 Joe Burno          M59 Mitchellville, MD               5:37.24
 13    48 Shae Wilson-Ware   M11 Alexandria, VA                  5:40.73
 14   139 Michael McHale     M62 Fairfax Station, VA             5:41.35
 15   147 Paul Bryans        M32 Washington, DC                  5:44.06
 16   156 Mary Christopher   W28 Washington, DC                  5:45.05
 17   165 Jessica Chin       W27 Arlington, VA                   5:45.50
 18   211 Allison Rainey     W33 Arlington, VA                   6:10.38
 19  1887 Larry Washington   M62 Rockville, MD                   6:13.34
 20   219 Zoe Brinson        W13 Woodbridge, VA                  6:20.75
 21   324 Michael Crisp       M9 Ft. Washington, MD              6:21.55
 22   244 Alijah Johnson     M13 Upper Marlboro, MD              6:24.56
 23   216 Linda Lay          W13 Falls Church, VA                6:28.97
 24   245 Joe Aukward        M52 Bethesda, MD                    6:29.77
 25   333 Maddie Fleenor     W12 Alexandria, VA                  6:31.84
 26     6 Jay Jacob Wind     M63 Arlington, VA                   6:33.95
 27   325 Daden Grogran       M6 Fort Washington, MD             6:38.78
 28   222 Jordyn Evans        W9 Woodbridge, VA                  6:39.82
 29   148 Townson Cocke      M11 Alexandria, VA                  6:43.00
 30   185 Naomi Clarke        W9 Ft. Belvoir, VA                 6:46.86
 31   180 Jim Darr           M58 Falls Church, VA                6:47.05
 32   241 Owen Cardwell      M11 Alexandria, VA                  6:47.82
 33   101 Solenne Montgomery W10 Springfield, VA                 6:49.68
 34   149 Emmett Cocke       M11 Alexandria, VA                  7:00.54
 35   323 Zachary Cameron     M6 Ft. Washington, MD              7:10.08
 36   261 Mick Meyer          M8 Vienna, VA                      7:15.19
 37   313 Donovan Johnson     M7 Ft. Washington, MD              7:20.18
 38   328 Cindy Cohen        W45 Washington, DC                  7:21.37
 39   100 Colin Dickens      M12 Alexandria, VA                  7:22.06
 40   215 Jinny Lay          W46 Falls Church, VA                7:32.19
 41  1503 Hannah Phillips    W61 Alexandria, VA                  7:35.63
 42   141 Robert Weiner      M66 Accokeek, MD                    7:51.12
 43    95 Sean Owens          M6 Alexandria, VA                  8:36.51

Event 7  Mixed 3000 Meter Run
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1   189 Michael Lemon      M24 Fort Washington, MD            10:15.47
  2   311 Johnathan Johnson  M14 Fort Washington, MD            10:43.48
  3   343 Andrew Holton      M14 Clinton, MD                    10:44.45
  4   281 Brandon Rockers    M16 Alexandria, VA                 10:57.25
  5   312 Aman Hadie         M13 Ft. Washington, MD             10:58.99
  6   500 David Baer         M29 Alexandria, VA                 12:21.86
  7     6 Jay Jacob Wind     M63 Arlington, VA                  12:52.85
  8   219 Zoe Brinson        W13 Woodbridge, VA                 13:27.99
  9   102 Skyelar Montgomery W10 Springfield, VA                15:01.75
 10   926 David Todd         M52 Dumfries, VA                   15:11.60

Event 8  Mixed 80 Meter Hurdles
==============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1    76 Daniele Willing    W11 Washington, DC                    15.97   NWI
  2   213 Sabrina Sokol      W11 Ashburn, VA                       19.05   NWI

Event 9  Mixed 100 Meter Hurdles
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1   250 Tiffany Bullock    W14 Chesterfield, VA                  15.87   NWI  1
  1   229 Anene Wynn         W28 Clinton, MD                       15.87   NWI  2
  3    85 Harper Randolph    W16 Washington, DC                    16.82   NWI  3
  4   237 Carolyn Lewis      W26 Largo, MD                         17.00   NWI  2
  5    84 Naomi Franck       W17 Washington, DC                    17.45   NWI  3
  6    79 Rachel Bonham      W17 Washington, DC                    17.67   NWI  3
  7    77 Nicole Willing     W13 Washington, DC                    18.22   NWI  1
  8    69 Andrea Caputo      W16 Damascus, MD                      18.31   NWI  2
  9    90 Caelan Campbell    W13 Washington, DC                    19.10   NWI  1

Event 10  Mixed 110 Meter Hurdles
==============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1   210 Anthony Edward     M33 Chester, VA                       18.98   NWI
  2    73 Lewis Folli        M16 Alexandria, VA                    19.45   NWI
  3   137 Dwayne Leonard     M16 Lorton, VA                        25.17   NWI

Event 13  Mixed 800 Meter Race Walk
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1   104 Isabelle Morissett  W6 Ft. Belvoir, VA                 6:56.54
  2    99 Arleah Cruz         W8 Lorton, VA                      7:15.74
  3   120 Chayanne Gordon     W6 Ft. Belvoir, VA                 8:56.34

Event 14  Mixed 3000 Meter Race Walk
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1   125 Samuel Graves      M18 Ft. Meade, MD                  16:43.64
  2    59 Lubin Hermandez Pa M52 Silver Spring, MD              17:34.74
  3   144 John Morrison      M64 Essex, MD                      19:30.14
  4    60 Art Lebofsky       M71 Phoenixville, PA               20:41.04
  5   190 Ramel Manley       M13 Ft. Washington, MD             21:11.34
  6    74 Albert Arcand      M58 Woodbridge, VA                 22:14.14
  7   129 Ariana Cuello      W15 Fort Meade, MD                 22:29.14

Event 15  Mixed 1 Mile Race Walk
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1   144 John Morrison      M64 Essex, MD                       9:44.03
  2   319 Kennedy Cameron    W11 Ft. Washington, MD             10:42.63
  3   194 Gary Cook          M65 Lovettsville, VA               10:58.13
  4   190 Ramel Manley       M13 Ft. Washington, MD             11:08.99
  5    74 Albert Arcand      M58 Woodbridge, VA                 11:13.63
  6   316 Kaiya Neal         W11 Ft. Washington, MD             12:29.21
  7     6 Jay Jacob Wind     M63 Arlington, VA                  14:00.56

Event 16  Mixed High Jump
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
===================================================================================
  1   292 Kris Kornegay-Gobe M21 Washington, DC                  7-00.00      2.13m
  2   274 Timothy Taylor     M20 Ft. Meade, MD                   6-10.00      2.08m
  3    49 Lozie Goolsby      M16 Alexandria, VA                  6-02.00      1.87m
  4    52 Andre Moore        M13 Dumfries, VA                    6-02.00      1.87m
  5   191 Tyler Banks        M17 Ashburn, VA                     6-00.00      1.82m
  6   210 Anthony Edward     M33 Chester, VA                     6-00.00      1.82m
  7   263 Kevin Ayling       M18 Annandale, VA                   5-10.00      1.77m
  8    40 Renard Washington  M43 Waldorf, MD                     5-08.00      1.72m
  9   193 Theodore Robinson  M54 Alexandria, MD                  5-08.00      1.72m
 10   334 Andre Suich        M15 Haymarket, VA                   5-06.00      1.67m
 10    68 Matt May           M18 Damascus, MD                    5-06.00      1.67m
 12  1620 Robbie Mayes       M19 Culpeper, VA                    5-04.00      1.62m
 13    78 Morgan Maves       W16 Washington, DC                  5-00.00      1.52m
 14   107 Joshua Breece      M14 Lorton, VA                      4-10.00      1.47m
 14   197 Victoria Kasonde   W19 Ashburn, VA                     4-10.00      1.47m
 16   153 Miranda Grier-Spra W13 Alexandria, VA                  4-10.00      1.47m
 17    79 Rachel Bonham      W17 Washington, DC                  4-08.00      1.42m
 18   213 Sabrina Sokol      W11 Ashburn, VA                     4-06.00      1.37m
 19   320 Savanna Parran     W12 Ft. Washington, MD              3-10.00      1.16m
 --    57 Sebastian Behm      M9 Leonardtown, MD                      NH

Event 17  Mixed Pole Vault
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
===================================================================================
  1    13 Daniel Kwon        M33 Arlington, VA                  13-00.00      3.96m
  2    17 Caitlin Brezina    W20 Manassas VA, VA                10-00.00      3.04m
 --    22 Paul Masse         M46 Richmond, VA                         NH
 --    32 Meredith Rothrock  W29 Reston, VA                           NH

Event 18  Mixed Long Jump youth
========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind
========================================================================================
  1   212 Malcolm Cameron    M21 Alexandria, VA                 21-02.00   NWI     6.45m
  2   240 Pierre Bush        M27 Woodbridge, VA                 20-00.50   NWI     6.10m
  3  1599 Cameron French     M22 Culpeper, VA                   19-11.00   NWI     6.07m
  4   175 Sean Nguyen        M23 Ashburn, VA                    19-09.75   NWI     6.03m
  5   332 Justin Williams    M21 Culpeper, VA                   19-02.00   NWI     5.84m
  6    68 Matt May           M18 Damascus, MD                   17-09.50   NWI     5.42m
  7    86 Zach Popkin        M17 Washington, DC                 17-07.75   NWI     5.37m
  8   260 Travis Huss        M13 MD, MD                         16-08.50   NWI     5.09m
  9   107 Joshua Breece      M14 Lorton, VA                     15-07.50   NWI     4.76m
 10   229 Anene Wynn         W28 Clinton, MD                    14-06.00   NWI     4.41m
 11    82 Molly Minnig       W17 Falls Church, VA               14-05.75   NWI     4.41m
 12    83 Nina Afsar         W17 Bethesda, MD                   13-07.00   NWI     4.14m
 13   207 Masai Troutman     M10 Frederick, MD                  13-04.00   NWI     4.06m
 14   201 Malise Greene      W14 Ft. Belvoir, VA                13-03.75   NWI     4.05m
 15    84 Naomi Franck       W17 Washington, DC                 13-02.75   NWI     4.03m
 16    87 Lizzy Mullaney     W15 Washington, DC                 13-02.50   NWI     4.02m
 17    77 Nicole Willing     W13 Washington, DC                 13-00.25   NWI     3.96m
 18   213 Sabrina Sokol      W11 Ashburn, VA                    12-08.50   NWI     3.87m
 19    98 Jarina Miller      W13 Alexandria, VA                 12-06.00   NWI     3.81m
 20   220 Nya Lakin          W12 Woodbridge, VA                 11-09.25   NWI     3.58m
 21   242 Campbell Boggess   M11 Alexandria, VA                 11-08.25   NWI     3.56m
 22   106 Kiara Bullock      W12 Ft Belvoir, VA                 11-07.50   NWI     3.54m
 23    41 Jaden Clark         M9 Lorton, VA                     11-06.50   NWI     3.51m
 24  2286 Ian Gresham        M10 Centreville, VA                11-04.50   NWI     3.46m
 24  223 Desmond Duffy       M9 Woodbridge, VA                 11-04.50   NWI     3.46m
 25   148 Townson Cocke      M11 Alexandria, VA                 10-10.50   NWI     3.31m
 26   128 Ciara Thomas        W8 Fort Meade, MD                 10-07.75   NWI     3.24m
 27   108 James Grant        M11 Ft. Belvoir, VA                10-07.00   NWI     3.22m
 28    75 Christian Clyburn  W11 Washington, DC                 10-06.25   NWI     3.20m
 29   101 Solenne Montgomery W10 Springfield, VA                10-06.00   NWI     3.20m
 30    90 Caelan Campbell    W13 Washington, DC                 10-00.75   NWI     3.06m
 31    76 Daniele Willing    W11 Washington, DC                  9-07.50   NWI     2.93m
 32    55 Dylan Mobley       M11 Leonardtown, MD                 9-04.75   NWI     2.86m
 33   118 Kamari Bullock      W8 Ft Belvoir, VA                  9-02.00   NWI     2.79m
 34   149 Emmett Cocke       M11 Alexandria, VA                  9-01.00   NWI     2.76m
 35   122 Aryanna Dullins     W9 Ft. Meade, MD                   8-11.00   NWI     2.71m
 36    57 Sebastian Behm      M9 Leonardtown, MD                 8-10.50   NWI     2.70m
 37    96 Issac Manigault     M8 Ft. Belvoir, VA                 8-09.50   NWI     2.67m
 38  2287 Lauren Gresham     W11 Centreville, VA                 8-08.25   NWI     2.64m
 39   290 Mia Humprey        W10 Alexandria, VA                  8-06.25   NWI     2.59m
 40   282 Je'mere Mullen      M7 Fort Belvoir, VA                8-05.25   NWI     2.57m
 41   234 Jovita Gill         W8 Alexandria, VA                  7-06.50   NWI     2.29m
 42   151 Ayla Orana          W8 Alexandria, VA                  7-03.25   NWI     2.21m
 43   113 Daryn Dickens       W7 Alexandria, VA                  6-00.00   NWI     1.82m
 43   187 Brian Patnett       M6 Ft. Belvoir, VA                 6-00.00   NWI     1.82m
 45   239 Amanda Smith        W7 Alexandria, VA                  5-08.00   NWI     1.72m
 46   196 Alisha Jackson      W6 Alexandria, VA                  5-07.00   NWI     1.70m
 47   154 Noah Potter Walls   M7 Alexandria, VA                  4-10.50   NWI     1.48m
 48    80 Garvey Mortley      W5 Washington, DC                  4-06.00   NWI     1.37m
 49    81 Naima Mortley       W3 Washington, DC                  2-03.00   NWI     0.68m
 50    56 Leighland Behm      M5 Leonardtown, MD                 1-00.50   NWI     0.31m
 --    63 Lotanna Ezenekwe   W14 California, MD                     FOUL
 --   142 Ed Baldwin         M25 Alexandria, VA                     FOUL
 --   217 Erianna Mayden      W7 Alexandria, VA                     FOUL
 --    61 Chebem Ezenekwe     W9 California, MD                     FOUL

Event 20  Mixed Discus Throw
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
===================================================================================
  1   109 Joey Cline         M17 Ft.Belvoir, VA                   41.57m     136-05
  2   138 Duane Sanders      M28 Alexandria, VA                   39.90m     130-11
  3   182 Rodney Johnson     M34 Alexandria, VA                   38.44m     126-01
  4   186 Naihla Rose-Delia  W18 Ft. Belvoir, VA                  38.11m     125-00
  5    40 Renard Washington  M43 Waldorf, MD                      37.49m     123-00
  6   181 Scott Reida        M33 Centreville, VA                  37.16m     121-11
  7   174 R.V. Biagioni      M54 Englewood, NJ                    34.49m     113-02
  8   157 George Levendis    M70 Arlington, VA                    34.14m     112-00
  9   135 Joel Hoisington    M20 Springfield, VA                  33.99m     111-06
 10    71 Colin Breme        M35 Bristow, VA                      33.56m     110-01
 11   121 Reggie Martin      M17 Ft. Belvoir, VA                  31.93m     104-09
 12   145 David Carpio       M38 Alexandria, VA                   30.87m     101-03
 13   164 Barry Messitt      M62 Arlington, VA                    30.44m      99-10
 14     7 James Pearce       M68 Columbia, MD                     28.92m      94-10
 15   169 Nicole Curry       W23 Ft. Meade, MD                    28.60m      93-10
 16   146 Stephen Michaelis  M20 Oakton, VA                       28.45m      93-04
 17    36 James Sosnicky     M41 Washington, DC                   27.30m      89-07
 18   150 Mandy Kousen       W18 Dunn Loring, VA                  25.63m      84-01
 19   235 Samuel Sarkodie    M15 Alexandria, VA                   25.48m      83-07
 20    91 Mykia Washington   W15 Washington, DC                   21.42m      70-03
 21    38 Evelyn Tribble     W54 Washington, DC                   17.24m      56-07
 22     9 Sharon Good        W80 Silver Spring, MD                 7.68m      25-02

Event 22  Mixed Javelin Throw Turbo Jav
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
===================================================================================
  1   297 David Ron          M11 Centreville, VA                  11.35m      37-03
  2    61 Chebem Ezenekwe     W9 California, MD                    9.13m      29-11
  3   295 Steven Ron          M8 Centreville, VA                   7.75m      25-05

Event 23  Mixed Shot Put
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
===================================================================================
  1   109 Joey Cline         M17 Ft.Belvoir, VA                   15.69m   51-05.75
  2   135 Joel Hoisington    M20 Springfield, VA                  14.73m   48-04.00
  3   182 Rodney Johnson     M34 Alexandria, VA                   14.39m   47-02.50
  4   138 Duane Sanders      M28 Alexandria, VA                   13.00m   42-08.00
  5   146 Stephen Michaelis  M20 Oakton, VA                       12.40m   40-08.25
  6    71 Colin Breme        M35 Bristow, VA                      11.70m   38-04.75
  7   186 Naihla Rose-Delia  W18 Ft. Belvoir, VA                  11.54m   37-10.50
  8   305 Llyod Baskin       M12 Ft. Washington, MD               11.52m   37-09.50
  9   174 R.V. Biagioni      M54 Englewood, NJ                    11.44m   37-06.50
 10   246 Dakota Kindred     W13 Ft. Belvoir, VA                  10.60m   34-09.50
 11   169 Nicole Curry       W23 Ft. Meade, MD                     9.98m   32-09.00
 12   107 Joshua Breece      M14 Lorton, VA                        9.80m   32-02.00
 12   121 Reggie Martin      M17 Ft. Belvoir, VA                   9.80m   32-02.00
 14   235 Samuel Sarkodie    M15 Alexandria, VA                    9.40m   30-10.25
 15   201 Malise Greene      W14 Ft. Belvoir, VA                   9.11m   29-10.75
 16   150 Mandy Kousen       W18 Dunn Loring, VA                   8.87m   29-01.25
 17     7 James Pearce       M68 Columbia, MD                      8.35m   27-04.75
 18   316 Kaiya Neal         W11 Ft. Washington, MD                8.30m   27-02.75
 19    91 Mykia Washington   W15 Washington, DC                    7.81m   25-07.50
 20   320 Savanna Parran     W12 Ft. Washington, MD                7.69m   25-02.75
 21   145 David Carpio       M38 Alexandria, VA                    7.64m   25-00.75
 22   226 Jonathan Martin    M10 Woodbridge, VA                    7.28m   23-10.75
 23    76 Daniele Willing    W11 Washington, DC                    6.67m   21-10.75
 24    38 Evelyn Tribble     W54 Washington, DC                    6.48m   21-03.25
 25   224 Donnovan Duffy     M11 Woodbridge, VA                    6.45m   21-02.00
 26   110 Jamarri Johnson    W12 Ft Belvoir, VA                    6.33m   20-09.25
 27   233 Stephanie Brempong W15 Alexandria, VA                    5.90m   19-04.25
 28    98 Jarina Miller      W13 Alexandria, VA                    5.56m   18-03.00
 29   123 Kaya Dullins        W7 Ft. Meade, MD                     4.44m   14-07.00
 30   173 Phil Biagioni      M11 Englewood, NJ                     4.33m   14-02.50
 31   114 Jett Jackson        M8 Fort Belvoir, VA                  3.99m   13-01.25
 32   116 Skylar Jackson      W7 Ft. Belvoir, VA                   3.56m   11-08.25
 33     9 Sharon Good        W80 Silver Spring, MD                 3.35m   11-00.00
 34   172 Paulina Biagioni    W9 Englewood, NJ                     3.28m   10-09.25
 35   103 Alissa Martin       W6 Ft. Belvoir, VA                   3.07m   10-01.00
 36   117 Aero Jackson        M5 Ft. Belvoir, VA                   2.25m    7-04.75

Event 25  Mixed Javelin Throw
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
===================================================================================
  1   146 Stephen Michaelis  M20 Oakton, VA                       48.15m     158-00
  2   126 Paul Johnson       M15 Fort Meade, MD                   40.76m     133-09
  3   257 Paul Decot         M67 Fairfax, VA                      37.07m     121-07
  4    71 Colin Breme        M35 Bristow, VA                      37.04m     121-06
  5   198 Mark Baugh         M53 Glenn Dale, MD                   30.15m      98-11
  6   145 David Carpio       M38 Alexandria, VA                   21.54m      70-08
  7   186 Naihla Rose-Delia  W18 Ft. Belvoir, VA                  21.52m      70-07
  8   296 Nick Ron           M39 Centreville, VA                  19.00m      62-04

Event 32  Mixed 400 Long Hurdles 400M
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1   287 Jeffrey Hernandez  M24 Richmond, VA                    1:05.42

Event 34  Mixed 4x100 Meter Relay
============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Unattached  'A'                                                45.80   1
  2 Knights  'A'                                                   47.66   1
  3 Vetc Track Club  'A'                                           54.00   1
  4 Holy Family  'C'                                               54.86   2
  5 10 Cobra Track Club  'A'                                     1:03.01   1
  6 Knights  'B'                                                 1:05.38   1
  7 Ft. Belvoir Track Club  'A'                                  1:09.69   1
  8 Holy Family  'B'                                             1:10.89   2
  9 Holy Family  'A'                                             1:12.57   2

Event 39  Mixed 4x400 Meter Relay
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals
=========================================================================
  1 10 Cobra Track Club  'A'                                     4:02.99
  2 Fort Meade  'A'                                              6:11.39

Event 46  Mixed 1500 Meter Race Walk
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1   124 Joshua Wofford     M11 Ft. Meade, MD                  11:27.44