2013 PVTC All-Comers Meet #2                   
                     Edison HS, Alexandria, VA  - 6/9/2013              
                                    Results                             

Event 1  Mixed 100 Meter Dash
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
Finals
  1  1619 Troy Wilkerson     M26 Norfolk, VA                       10.94   0.9  6
  2  1718 VJ DeFreitas       M22 Bowie, MD                         11.10   1.6  2
  3  1572 Mark Dennis        M26 Culpeper, VA                      11.34   1.8  3
  4  1585 Warren Gray        M24 Oxon Hill, MD                     11.37   1.5  5
  5  1299 Damion Rouse       M16 Germantown, MD                    11.57   1.0  4
  6   166 Malik Martin       M17 Washington, DC                    11.65   1.5  1
  7  1636 Michael Lemon      M24 Fort Washington, MD               11.68   0.2  8
  8  1593 Eric Carlson       M27 Arlington, VA                     11.69   1.5  1
  9  1298 Nick Zack-Jackson  M17 Germantown, MD                    11.72   1.5  5
 10  1559 Cristina Burbach   W39 Arlington, VA                     11.76   1.8  3
 11  4667 Stephen Banks      M18 Alexandria, VA                    11.79   1.5  5
 12  1280 Malik Davage       M20 Washington, DC                    11.82   1.5  1
 13  1588 Robert Dallen      M20 Vienna, VA                        11.92   1.8  3
 14  1728 Kurtis Blair       M19 Lorton, VA                        11.97   0.9  7
 15  2293 Matthew Hazelworth M16 Centreville, VA                   12.00   0.9  7
 16  1607 Jeffrey Hernandez  M24 Richmond, VA                      12.07   1.8  3
 16  1599 Cameron French     M22 Culpeper, VA                      12.07   1.0  4
 18  1971 Richard Sheler     M17 Washington, DC                    12.18   1.0  4
 19  1289 Darion Johnson     M19 Woodbridge, VA                    12.27   1.5  1
 20  1586 Shermon Willis     M23 Ft. Washington, MD                12.28   1.8  3
 21  1284 James McCarter     M21 Washington, DC                    12.29   1.0  4
 22  1727 Paul McAllister    M17 Ashburn, VA                       12.34   0.2  8
 23 15261 Tom Mullins        M17 Germantown, MD                    12.38   1.5  5
 24  1614 Mark Crutchfield   M42 Charles Town, WV                  12.42   1.5  5
 25  1510 Andrew White       M18 Vienna, VA                        12.51   1.5  5
 26   114 Jordan Hankerson   W19 Washington, DC                    12.58   0.8  9
 27  1625 Anthony Gordon     M14 Andrews Afb, MD                   12.69   0.2  8
 28  1564 C Jay Clarke       M14 Burke, VA                         12.72   0.9  7
 29  1575 Matt Brooks        M18 Culpeper, VA                      12.85   1.0  4
 30  1713 Pete Pinnock       M33 Baltimore, MD                     12.87   1.8  3
 31  1629 Johnathan Johnson  M14 Fort Washington, MD               12.88   0.2  8
 32  2283 Paul Jaohnson      M15 Glen Burnie, MD                   12.92   1.5  1
 33  1627 David Deloatch     M12 Fort Washington, MD               13.01   0.2  8
 34  1687 Zeya Luo           W16 Potomac, MD                       13.03   1.6 24
 35  1275 Alivia Golden      W14 springfield, VA                   13.13   1.6 24
 36  1525 Lamia Beard        W14 Gainesville, VA                   13.21   1.6 24
 37  2277 Lynn Mallory       M48 Mechanicsville, VA                13.26   1.6  2
 38  1609 Marshall Ray       M55 Williamsburg, VA                  13.43   0.9  6
 39  2279 Maya Whitfield     W11 VA, VA                            13.44   0.3 18
 40  1501 Heinsanah Penda    W15 Germantown, MD                    13.45   1.7 25
 40  2299 Matthew Gottlieb   M49 Hanover, MD                       13.45   0.9  6
 40  1702 Kiara Walker       W16 Bristow, VA                       13.45   1.7 25
 43  1649 Alby Williams      M73 Bethesda, MD                      13.50   0.9  6
 44   924 Seynabou Ndiaye    W14 Reston, VA                        13.56   1.9 21
 45  1714 Jill Mock          W33 Ellicott City, MD                 13.62   0.8  9
 46  1723 Walker-Latney Zeon W20 Boyds, MD                         13.64   0.5 10
 47  1580 Vince Granger      M51 Silver Spring, MD                 13.69   0.9  6
 48  1719 Jes DeFreitas      W30 Bowie, MD                         13.86   0.8  9
 49  1571 Edward Muehsam     M54 Lexington Park, MD                13.87   1.6  2
 50  1595 Heave Nahra        W14 Lorton, VA                        13.93   0.2 22
 51  1628 Nya Jones          W12 Fort Washington, MD               13.95   1.9 21
 52  1615 Nina Orozco        W12 Vienna, VA                        14.03   1.3 19
 52   941 Jeniece Taylor     W17 Ft Belvoir, VA                    14.03   0.5 10
 52 15131 Bryson Riddick     M12 Sterling, VA                      14.03   2.6 23
 55 15631 Maya Foxworth      W15 Brandywine, MD                    14.08   1.6 24
 56  1556 Paul Mounier       M43 Annandale, VA                     14.19   1.6  2
 57  1654 Keshawn Lewis      M12 Reisterstown, MD                  14.42   2.6 23
 58  1526 Chanelle Pope      W32 Springfield, VA                   14.48   0.8  9
 58  2282 Tameka Burroughs   W30 Harrisonburg, VA                  14.48   0.8  9
 60  1295 Leibo Ding         M42 Fairfax, VA                       14.52   0.9  7
 61  1601 Peyton Dennis      W13 Leesburg, VA                      14.54   1.9 21
 61  1646 Wanda Robinson     W51 Alexandria, VA                    14.54   0.5 10
 63  1696 Jaylen Johnson     M12 Ft. Washington, MD                14.56  +0.0 17
 64  1707 Jay Pope           M12 Centreville, VA                   14.58   2.6 23
 65  1594 Stephanie Brempong W15 Alexandria, VA                    14.63   0.2 22
 66  1558 Dancelle Newsome   W12 Alexandria, VA                    14.71   0.8  9
 67  1701 Candace Schourek   W12 Centreville, VA                   14.75   1.9 21
 68  1570 Jaida Jenkins      W17 Bowie, MD                         14.76   0.5 10
 69  1697 Aniyan Lytton      W10 Ft. Washington, MD                14.78   1.3 19
 70  1604 Scott Boggess      M49 Alexandria, VA                    14.80   1.6  2
 71  1726 Rachel McAllister  W13 Ashburn, VA                       14.90   0.2 22
 72  1603 Campbell Boggess   M11 Alexandria, VA                    14.95   0.6 20
 73  1632 Dawson Grogan      M10 Ft. Washington, MD                14.99  +0.0 17
 74  1689 Savanna Parran     W12 Ft. Washington, MD                15.01   1.3 19
 75  1692 Shaylah Sampson    W11 Ft. Washington, MD                15.08   1.3 19
 76  1438 Wesley Anderson    M11 Ashburn, VA                       15.16   0.6 20
 77  2286 Ian Gresham        M10 Centreville, VA                   15.18   0.6 16
 78  1653 Wesley Hazelworth  M52 Bristol, VA                       15.19   0.9  7
 79  1641 Nia Long            W6 Fort Washington, MD               15.22   0.7 15
 80  1706 Cameron Johnson    M10 Clinton, MD                       15.26  +0.0 17
 81  1591 Lexy Thomas        W14 Alexandria, VA                    15.43   0.2 22
 82   934 Avion Smith        M11 Ft. Belvoir, VA                   15.49   0.6 20
 83  1549 Dallas Newsome     M49 Alexandria, VA                    15.52   1.6  2
 84  1693 Kaiya Neal         W11 Ft. Washington, MD                15.61   1.3 19
 85  2287 Lauren Gresham     W11 Centreville, VA                   15.69   0.3 18
 86  1622 Brett Marsh        M11 Leesburg, VA                      15.75   0.6 20
 87  1656 William Grevin     M11 Lothian, MD                       15.79   0.6 20
 87   946 Isaiah Stoudemire  M10 Lorton, VA                        15.79  +0.0 17
 89   957 Tekia Daggett      W17 Ft. Belvoir, VA                   15.94   1.7 25
 90  1582 Eric Schumacher    M13 Leesburg, VA                      15.95   2.6 23
 91  1579 Sierra James       W11 Upper Marlboro, MD                16.05   0.3 18
 92  1581 Seth Schumacher    M10 Leesburg, VA                      16.10   0.6 16
 93   938 Skyelar Montgomery W10 Springfield, VA                   16.17   0.7 15
 94  1691 Daniel Alex        M13 South Riding, VA                  16.21  +0.0 17
 95   931 Issac Manigault     M8 Ft. Belvoir, VA                   16.23   0.9 14
 96  1657 Marshal Ruff       M12 Lothian, MD                       16.28   0.6 16
 97  2298 Zoe Bredice        W11 Lessburg, VA                      16.38   0.3 18
 98  1642 James Long          M6 Fort Washington, MD               16.44   0.9 14
 99  1616 Hannah Orozco      W10 Vienna, VA                        16.48   0.3 18
100  1651 Keante Lewis       W10 Reisterstown, MD                  16.55   0.7 15
101   950 Kristynn Knight     W9 Lorton, VA                        16.79   0.7 15
102   961 Darius Daggett     M11 Ft. Belvoir, VA                   16.87   0.6 20
103  1431 Colin Anderson      M8 Ashburn, VA                       17.14   0.9 14
104   711 Ryan Bullock        M8 Vienna, VA                        17.18   0.9 14
105   936 Collier Dickens     M8 Alexandria, VA                    17.21   0.6 16
106  1557 Luke Mounier        M9 Annandale, VA                     17.25   0.6 16
107  1648 Lena Cook           W9 Athens, GA                        17.27   0.7 15
108  1643 Aniya Long          W7 Fort Washington, MD               17.28  +0.0 12
109  2284 Jalen Bennett       M8 Centreville, VA                   17.39   1.2 13
110   960 Katrell Walker      M9 Ft. Belvoir, VA                   17.65  +0.0 17
111  1611 Kamalani Soriano    W9 Alexandria, VA                    17.87  +0.0 12
112  1012 Aishah Smith        W7 Ft. Belvoir, VA                   17.88   1.2 13
113  1617 Tessa Orozco        W8 Vienna, VA                        17.93   0.6 16
114  1722 Wanda Evans        W48 Washington, DC                    18.21   0.5 10
115   953 Morgan Bell        W10 Ft. Belvoir, VA                   18.45   0.7 15
116   963 Chris Ehlers        M7 Fort Belvoir, VA                  18.69   0.9 14
117  1566 Caroline Miller     W7 Alexandria, VA                    18.72   1.2 13
118  1300 Akhili Reece        M6 Silver Spring, MD                 19.26   0.7 11
119  1637 Jayden Keels        M7 Fort Washington, MD               19.46   0.9 14
120  2288 Robert Weiner      M66 Accokeek, MD                      19.49   0.5 10
121  1568 Josephine Damico-L  W6 Alexandria, VA                    19.54   0.7 11
122   952 Mason Bell          M5 Ft. Belvoir, VA                   19.75  +0.0 12
123  2285 Aliza Murray        W5 Centreville, VA                   19.80   0.7 11
124  1644 Donovan Johsnon     M5 Fort Washinton, MD                19.92   1.2 13
124   959 Jada Miller         W7 Ft. Belvoir, VA                   19.92   1.2 13
126   110 Jaida Worthem       W8 Alexandria, VA                    21.19  +0.0 12
127  1000 Arleah Cruz         W7 Lorton, VA                        21.25   1.2 13
128   951 Mark Wilson         M6 Alexandria, VA                    21.84  +0.0 12
129   702 Jackson Allen       M6 Vienna, VA                        22.97   0.7 11
130   916 Olivia Barr         W4 Arlington, VA                     23.06   1.5  1
131   935 Alissa Martin       W6 Ft. Belvoir, VA                   23.93  +0.0 12
132   848 Deidra Broyles      W6 Arlington, VA                     24.00   0.7 11
133  1016 Chayanne Gordon     W6 Ft. Belvoir, VA                   27.13   0.7 11

Event 3  Mixed 200 Meter Dash
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1  1619 Troy Wilkerson     M26 Norfolk, VA                       21.74   NWI  1
  2  1299 Damion Rouse       M16 Germantown, MD                    23.06   NWI  3
  3  1593 Eric Carlson       M27 Arlington, VA                     23.22   NWI  1
  4  1588 Robert Dallen      M20 Vienna, VA                        23.24   NWI  1
  5   166 Malik Martin       M17 Washington, DC                    23.30   NWI  3
  6  1636 Michael Lemon      M24 Fort Washington, MD               23.32   NWI  2
  7  1298 Nick Zack-Jackson  M17 Germantown, MD                    23.56   NWI  2
  8  1585 Warren Gray        M24 Oxon Hill, MD                     23.82   NWI  3
  9  1731 David Dallen       M18 Vienna, VA                        23.86   NWI  1
 10  1586 Shermon Willis     M23 Ft. Washington, MD                24.50   NWI  3
 11  2293 Matthew Hazelworth M16 Centreville, VA                   24.53   NWI 18
 12  1971 Richard Sheler     M17 Washington, DC                    24.64   NWI  2
 13   932 Joshua Breece      M14 Lorton, VA                        25.09   NWI 18
 14  1614 Mark Crutchfield   M42 Charles Town, WV                  25.58   NWI  2
 15  1510 Andrew White       M18 Vienna, VA                        25.74   NWI  2
 16  1598 Melvin Coughenour  M14 Alexandria, VA                    25.90   NWI 16
 17   114 Jordan Hankerson   W19 Washington, DC                    26.23   NWI  5
 18  1627 David Deloatch     M12 Fort Washington, MD               26.41   NWI 18
 19  1294 Carolyn Lewis      W26 Largo, MD                         27.11   NWI  5
 20  1525 Lamia Beard        W14 Gainesville, VA                   27.21   NWI 15
 21  1699 Ramel Manley       M13 Ft. Washington, MD                27.30   NWI 18
 22  2280 Ryan Thomas        M13 Leesburg, VA                      27.43   NWI 15
 23 15781 Anene Wynn         W28 Clinton, MD                       27.53   NWI  5
 24  1702 Kiara Walker       W16 Bristow, VA                       27.57   NWI 15
 25  2277 Lynn Mallory       M48 Mechanicsville, VA                27.60   NWI  4
 26  1631 Kayla Tucker       W16 Oxon Hill, MD                     27.86   NWI  5
 27  1724 Alisa Harvey       W47 Manassas, VA                      27.94   NWI  4
 28  1723 Walker-Latney Zeon W20 Boyds, MD                         28.02   NWI  6
 29  1571 Edward Muehsam     M54 Lexington Park, MD                28.16   NWI  4
 30  1427 Tyisha Johnson     W16 Germantown, MD                    28.27   NWI  6
 31  2279 Maya Whitfield     W11 VA, VA                            28.64   NWI 13
 32  1508 Ciera Jervier      W26 Chesapeake, VA                    28.73   NWI  6
 33  1638 Drew Holton        M13 Clinton, MD                       28.79   NWI 17
 34  1609 Marshall Ray       M55 Williamsburg, VA                  29.13   NWI  4
 35  1626 Felicia Hewitt     W11 Fort Washington, VA               29.54   NWI 13
 36  1691 Daniel Alex        M13 South Riding, VA                  29.61   NWI 16
 37   941 Jeniece Taylor     W17 Ft Belvoir, VA                    29.92   NWI  4
 38  1601 Peyton Dennis      W13 Leesburg, VA                      30.14   NWI 13
 39  1707 Jay Pope           M12 Centreville, VA                   30.26   NWI 15
 40  2292 Tre' Gresham       M13 Centreville, VA                   30.46   NWI 16
 41  1698 Aman Hardie        M13 Ft. Washington, MD                30.51   NWI 17
 42  1696 Jaylen Johnson     M12 Ft. Washington, MD                30.62   NWI 10
 43  1646 Wanda Robinson     W51 Alexandria, VA                    30.75   NWI  6
 44  1697 Aniyan Lytton      W10 Ft. Washington, MD                31.13   NWI 14
 45  1632 Dawson Grogan      M10 Ft. Washington, MD                31.31   NWI 11
 46  1576 Kenneth Bolton III M13 South Riding, VA                  31.33   NWI 16
 47  1706 Cameron Johnson    M10 Clinton, MD                       31.64   NWI 10
 48  1692 Shaylah Sampson    W11 Ft. Washington, MD                31.92   NWI 14
 49  1726 Rachel McAllister  W13 Ashburn, VA                       32.34   NWI 13
 50  1577 Annika Bolton      W11 South Riding, VA                  32.52   NWI 12
 51   946 Isaiah Stoudemire  M10 Lorton, VA                        32.54   NWI 11
 52  2286 Ian Gresham        M10 Centreville, VA                   32.55   NWI 11
 53  1700 Lloyd Baskins      M12 Ft. Washington, MD                32.70   NWI 18
 54  1693 Kaiya Neal         W11 Ft. Washington, MD                32.73   NWI 14
 55  1689 Savanna Parran     W12 Ft. Washington, MD                32.90   NWI 14
 56  2287 Lauren Gresham     W11 Centreville, VA                   32.94   NWI 13
 57  1582 Eric Schumacher    M13 Leesburg, VA                      33.07   NWI 15
 58  2298 Zoe Bredice        W11 Lessburg, VA                      33.14   NWI 13
 59  1721 Nyera Davis        W11 Springfield, VA                   33.31   NWI 12
 60   948 Benjamin Deshields M13 Lorton, VA                        33.46   NWI 17
 61  1740 Alijah Johnson     M13 Upper Marlboro, MD                33.47   NWI 18
 62  1621 Ryan Marsh         M11 Leesburg, VA                      33.99   NWI 17
 63  1579 Sierra James       W11 Upper Marlboro, MD                34.02   NWI 12
 64  1656 William Grevin     M11 Lothian, MD                       34.05   NWI 16
 65  1642 James Long          M6 Fort Washington, MD               34.06   NWI  9
 66  1616 Hannah Orozco      W10 Vienna, VA                        34.07   NWI  6
 66  1581 Seth Schumacher    M10 Leesburg, VA                      34.07   NWI 17
 68  1640 Victoria Melvin     W9 Fort Washington, MD               34.12   NWI 12
 69   931 Issac Manigault     M8 Ft. Belvoir, VA                   34.19   NWI  9
 70  1651 Keante Lewis       W10 Reisterstown, MD                  34.37   NWI 12
 71   940 Colin Dickens      M12 Alexandria, VA                    34.46   NWI 15
 72   934 Avion Smith        M11 Ft. Belvoir, VA                   35.00   NWI 16
 73 15901 Esme Damico         W9 Alexandria, VA                    35.53   NWI  8
 74  1643 Aniya Long          W7 Fort Washington, MD               35.56   NWI  8
 75  2284 Jalen Bennett       M8 Centreville, VA                   37.19   NWI  9
 76  1634 Drew Black         M13 Fort Washington, MD               37.30   NWI 17
 77  1617 Tessa Orozco        W8 Vienna, VA                        37.37   NWI  6
 78   960 Katrell Walker      M9 Ft. Belvoir, VA                   37.58   NWI 11
 79   936 Collier Dickens     M8 Alexandria, VA                    37.80   NWI 11
 80  1611 Kamalani Soriano    W9 Alexandria, VA                    38.34   NWI  8
 81   952 Mason Bell          M5 Ft. Belvoir, VA                   39.69   NWI  9
 82  1012 Aishah Smith        W7 Ft. Belvoir, VA                   39.73   NWI  8
 83  1644 Donovan Johsnon     M5 Fort Washinton, MD                40.01   NWI  9
 84   963 Chris Ehlers        M7 Fort Belvoir, VA                  41.53   NWI 10
 85  2285 Aliza Murray        W5 Centreville, VA                   41.55   NWI  7
 86  1568 Josephine Damico-L  W6 Alexandria, VA                    41.69   NWI  7
 87 16911 Robert Pressly     M10 Ft. Washington, MD                42.10   NWI 10
 88   999 Je'mere Mullen      M7 Fort Belvoir, VA                  42.80   NWI 10
 89   947 Brian Patnett       M6 Ft. Belvoir, VA                   43.56   NWI 10
 90   953 Morgan Bell        W10 Ft. Belvoir, VA                   43.83   NWI 12
 91   110 Jaida Worthem       W8 Alexandria, VA                    46.09   NWI  8
 92   937 Daryn Dickens       W7 Alexandria, VA                    47.24   NWI  7
 93     6 Jay Jacob Wind     M63 Arlington, VA                     47.33   NWI  4
 94  1733 Marissa Mock        W5 Ellicott City, MD                 48.98   NWI  7
 95  1637 Jayden Keels        M7 Fort Washington, MD               49.37   NWI  9
 96  1000 Arleah Cruz         W7 Lorton, VA                        50.70   NWI  7
 --  1004 Jada Morgan         W6 Ft Belvoir, VA                       DQ   NWI  7

Event 4  Mixed 400 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1  1635 Jared Allen        M17 Fort Washington, MD               50.36   2
  2  1725 Anthony Swindell   M20 Lorton, VA                        51.10   1
  3  1731 David Dallen       M18 Vienna, VA                        52.12   1
  4 15261 Tom Mullins        M17 Germantown, MD                    52.81   1
  5  2291 Wendall Brown      M20 District Heights, M               53.05   1
  6  2776 Marcel Steele      M17 Ashburn, VA                       53.74   1
  7  2293 Matthew Hazelworth M16 Centreville, VA                   54.22   4
  8  1585 Warren Gray        M24 Oxon Hill, MD                     54.46   3
  9  1625 Anthony Gordon     M14 Andrews Afb, MD                   54.50   2
 10   942 Eric Carr          M17 Fort Belvoir, VA                  54.61   3
 11   166 Malik Martin       M17 Washington, DC                    54.62   1
 12  1280 Malik Davage       M20 Washington, DC                    54.70   2
 13  2795 Matthew Lawrence   M16 Arlington, VA                     55.41   2
 14  1284 James McCarter     M21 Washington, DC                    56.01   2
 15  1607 Jeffrey Hernandez  M24 Richmond, VA                      56.30   4
 16  1586 Shermon Willis     M23 Ft. Washington, MD                56.34   3
 17   890 John Jackson       M15 Culpeper, VA                      56.57   3
 18  1288 Kenyatta Jeusi Jr. M14 Woodbridge, VA                    57.09   2
 19  2334 Tyler Banks        M16 Ashburn, VA                       57.23   4
 20  1971 Richard Sheler     M17 Washington, DC                    57.60   4
 21  1639 Tyler Melvin       M13 Fort Washington, MD               57.97  17
 22  1718 VJ DeFreitas       M22 Bowie, MD                         58.27  17
 23  1575 Matt Brooks        M18 Culpeper, VA                      59.01   3
 24  1727 Paul McAllister    M17 Ashburn, VA                       59.61   3
 25  1567 Cliff Tilley       M15 Potomac, MD                     1:01.50  14
 26  1564 C Jay Clarke       M14 Burke, VA                       1:01.83   4
 27  1525 Lamia Beard        W14 Gainesville, VA                 1:02.00  17
 28  1717 Unknown Runner 2   W16 VA, VA                          1:02.33   6
 29  1687 Zeya Luo           W16 Potomac, MD                     1:02.34   6
 30  1508 Ciera Jervier      W26 Chesapeake, VA                  1:02.42   6
 31   114 Jordan Hankerson   W19 Washington, DC                  1:02.55   6
 32   923 Teddy Huffer       M14 Reston, VA                      1:02.98  15
 33  1638 Drew Holton        M13 Clinton, MD                     1:03.18  16
 34  1699 Ramel Manley       M13 Ft. Washington, MD              1:03.25  16
 35 15131 Bryson Riddick     M12 Sterling, VA                    1:03.36  15
 36  2281 Garrett Kaplan     M13 leesburg, VA                    1:03.58  15
 37  1556 Paul Mounier       M43 Annandale, VA                   1:05.45   5
 38  1649 Alby Williams      M73 Bethesda, MD                    1:05.99   5
 39   955 Dakota Kindred     W13 Ft. Belvoir, VA                 1:06.10  17
 39  1630 Brandon Kinney     M14 Temple Hills, MD                1:06.10  17
 41  1723 Walker-Latney Zeon W20 Boyds, MD                       1:06.26   6
 42  1729 Galen Allen        M54 Sterling, VA                    1:06.53   5
 43  1709 Austin Stout       M13 Arlington, VA                   1:06.55  16
 44  1715 Gregory Parker     M11 Temple Hills, MD                1:06.63  11
 45  1691 Daniel Alex        M13 South Riding, VA                1:06.73  15
 46  2292 Tre' Gresham       M13 Centreville, VA                 1:07.69  14
 47  1707 Jay Pope           M12 Centreville, VA                 1:08.19  15
 48  1698 Aman Hardie        M13 Ft. Washington, MD              1:08.40  16
 49  1576 Kenneth Bolton III M13 South Riding, VA                1:08.41  15
 50  1626 Felicia Hewitt     W11 Fort Washington, VA             1:08.66  13
 51   964 Randy Story        M12 Ft. Belvoir, VA                 1:09.97  14
 52  1577 Annika Bolton      W11 South Riding, VA                1:10.13  13
 53  1640 Victoria Melvin     W9 Fort Washington, MD             1:11.64  13
 54  1740 Alijah Johnson     M13 Upper Marlboro, MD              1:11.66  16
 55  1701 Candace Schourek   W12 Centreville, VA                 1:11.99  13
 56  1604 Scott Boggess      M49 Alexandria, VA                  1:12.29   5
 57   946 Isaiah Stoudemire  M10 Lorton, VA                      1:12.50  11
 58  1602 Seneca Willen      W11 Fairfax, VA                     1:12.54  13
 59  1603 Campbell Boggess   M11 Alexandria, VA                  1:13.46  11
 60  1696 Jaylen Johnson     M12 Ft. Washington, MD              1:13.66  14
 61  1706 Cameron Johnson    M10 Clinton, MD                     1:14.70  11
 62  1624 Yani Gordon        W11 Andrews Afb, MD                 1:15.13  13
 63  1726 Rachel McAllister  W13 Ashburn, VA                     1:15.14  17
 64  1721 Nyera Davis        W11 Springfield, VA                 1:17.09  13
 65  1700 Lloyd Baskins      M12 Ft. Washington, MD              1:18.00  14
 66  2286 Ian Gresham        M10 Centreville, VA                 1:18.25  10
 67  1651 Keante Lewis       W10 Reisterstown, MD                1:18.48  12
 68  1578 Jack Tate          M13 South Riding, VA                1:18.55  16
 69  1558 Dancelle Newsome   W12 Alexandria, VA                  1:19.04  13
 70  1690 Tariq Lewis         M8 Ft. Washington, MD              1:19.11  11
 71   930 Serenity Carrera   W11 Ft. Belvoir, VA                 1:19.45  13
 72   926 David Todd         M51 Dumfries, VA                    1:21.29   5
 73  2287 Lauren Gresham     W11 Centreville, VA                 1:22.12  13
 74  1557 Luke Mounier        M9 Annandale, VA                   1:22.26  10
 75   934 Avion Smith        M11 Ft. Belvoir, VA                 1:22.67  14
 76  1590 JaVaughn Gordon    M15 Mechanicsville, VA              1:23.24   8
 77  1695 Jasmine Grooms     W10 Ft. Washington, MD              1:23.52  12
 78   929 Brianna Finney      W9 Lorton, VA                      1:23.80  12
 79  1705 Darius Moore       M13 Ft. Washington, MD              1:23.87  16
 80  1633 Daden Grogran       M6 Fort Washington, MD             1:24.03   9
 81   711 Ryan Bullock        M8 Vienna, VA                      1:24.68   9
 82  1611 Kamalani Soriano    W9 Alexandria, VA                  1:26.34   7
 83   152 Maya Worthem        W9 Alexandria, VA                  1:26.37  12
 84  1694 Zachary Cameron     M6 Ft. Washington, MD              1:29.05   9
 85  1617 Tessa Orozco        W8 Vienna, VA                      1:30.20   8
 86   960 Katrell Walker      M9 Ft. Belvoir, VA                 1:30.71  10
 87   851 Nora Broyles        W9 Arlington, VA                   1:32.50  12
 88   936 Collier Dickens     M8 Alexandria, VA                  1:32.56  10
 89  1300 Akhili Reece        M6 Silver Spring, MD               1:33.20   8
 90  2284 Jalen Bennett       M8 Centreville, VA                 1:34.74  10
 91   963 Chris Ehlers        M7 Fort Belvoir, VA                1:34.97  10
 92  1716 Isaiah Parker      M10 Temple Hills, MD                1:36.05  16
 93     6 Jay Jacob Wind     M63 Arlington, VA                   1:36.09   5
 94  1644 Donovan Johsnon     M5 Fort Washinton, MD              1:36.67   9
 95   958 Taylor Cummings     W7 Ft Belvoir, VA                  1:37.13   8
 96   951 Mark Wilson         M6 Alexandria, VA                  1:38.59   9
 97   999 Je'mere Mullen      M7 Fort Belvoir, VA                1:39.87   9
 98   952 Mason Bell          M5 Ft. Belvoir, VA                 1:41.57   8
 99 16911 Robert Pressly     M10 Ft. Washington, MD              1:42.56  11
100  1568 Josephine Damico-L  W6 Alexandria, VA                  1:45.15   7
101   110 Jaida Worthem       W8 Alexandria, VA                  1:49.01   8
102   953 Morgan Bell        W10 Ft. Belvoir, VA                 1:49.06  12
103   848 Deidra Broyles      W6 Arlington, VA                   1:52.33   7
104   959 Jada Miller         W7 Ft. Belvoir, VA                 1:54.99   7
105  1000 Arleah Cruz         W7 Lorton, VA                      1:55.70   7
106  1016 Chayanne Gordon     W6 Ft. Belvoir, VA                 2:22.05   7

Event 5  Mixed 800 Meter Run
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 15261 Tom Mullins        M17 Germantown, MD                  2:04.19
  2  1625 Anthony Gordon     M14 Andrews Afb, MD                 2:04.26
  3  1634 Drew Black         M13 Fort Washington, MD             2:05.81
  4  1739 Darnell Almanzar   M26 Hempstead, NY                   2:06.75
  5  1725 Anthony Swindell   M20 Lorton, VA                      2:06.89
  6 16571 Joshua Thorne      M16 Lorton, VA                      2:09.10
  7  1629 Johnathan Johnson  M14 Fort Washington, MD             2:20.33
  8  1504 Joshua Robinson    M25 Vienna, VA                      2:21.93
  9  1289 Darion Johnson     M19 Woodbridge, VA                  2:30.24
 10 15131 Bryson Riddick     M12 Sterling, VA                    2:33.93
 11  1730 Peter Michaelson   M58 Windsor, CT                     2:34.25
 12  1602 Seneca Willen      W11 Fairfax, VA                     2:39.86
 13  2281 Garrett Kaplan     M13 leesburg, VA                    2:40.83
 14  1639 Tyler Melvin       M13 Fort Washington, MD             2:41.38
 15  1698 Aman Hardie        M13 Ft. Washington, MD              2:41.70
 16  1715 Gregory Parker     M11 Temple Hills, MD                2:44.19
 17   949 Benai DeShields    W15 Lorton, VA                      2:47.94
 18  1578 Jack Tate          M13 South Riding, VA                2:53.64
 19  1296 Sabrina Sokol      W11 Ashburn, VA                     2:54.30
 20  1624 Yani Gordon        W11 Andrews Afb, MD                 2:55.24
 21  2292 Tre' Gresham       M13 Centreville, VA                 3:01.84
 22  1690 Tariq Lewis         M8 Ft. Washington, MD              3:04.08
 23   938 Skyelar Montgomery W10 Springfield, VA                 3:04.09
 24   930 Serenity Carrera   W11 Ft. Belvoir, VA                 3:05.63
 25   944 Solenne Montgomery W10 Springfield, VA                 3:06.73
 26   964 Randy Story        M12 Ft. Belvoir, VA                 3:08.34
 27   966 Unknown Coach      M30 Ft. Belvoir, VA                 3:10.31
 28   950 Kristynn Knight     W9 Lorton, VA                      3:10.36
 29  1633 Daden Grogran       M6 Fort Washington, MD             3:12.56
 30   965 Naomi Clarke        W9 Ft Belvoir, VA                  3:18.06
 31     6 Jay Jacob Wind     M63 Arlington, VA                   3:20.57
 32  1691 Daniel Alex        M13 South Riding, VA                3:24.13
 33  1694 Zachary Cameron     M6 Ft. Washington, MD              3:27.69
 34   929 Brianna Finney      W9 Lorton, VA                      3:31.04
 35  1004 Jada Morgan         W6 Ft Belvoir, VA                  3:34.83

Event 6  Mixed 1 Mile Run
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1  1542 Sean Hensly        M26 Greenbolt, MD                   4:52.12
  2   108 Luke Holman        M29 McLean, VA                      4:54.13
  3  1062 Claire Hallissey   W30 Arlington, VA                   4:58.06
  4  1567 Cliff Tilley       M15 Potomac, MD                     5:01.84
  5  1600 Caleb Yonas        M14 Alexandria, VA                  5:04.14
  6  1587 Scott McCann       M32 Alexandria, VA                  5:07.13
  7   942 Eric Carr          M17 Fort Belvoir, VA                5:07.99
  8  1290 Maksym Petrenko    M30 Lanham, MD                      5:08.22
  9  1647 PJ Anderer         M35 Baltimore, MD                   5:08.91
 10  1584 Sam Sharp          M27 Arlington, VA                   5:13.06
 11  1618 Matthew Ludwig     M14 Springfield, VA                 5:18.50
 12  1655 Eric Grevin        M42 Lothian, MD                     5:22.21
 13  1658 Dennis Billings    M44 Woodbridge, VA                  5:23.37
 14   872 Ted Poulos         M51 McLean, VA                      5:27.40
 15  1054 James Leakle       M31 Washington, DC                  5:28.76
 16  1630 Brandon Kinney     M14 Temple Hills, MD                5:34.20
 17  1559 Cristina Burbach   W39 Arlington, VA                   5:35.31
 18  1059 Paul Bryans        M32 Washington, DC                  5:38.24
 19  1560 Curtis Davis       M55 Gaithersburg, MD                5:38.74
 20  1569 Phil Autry         M39 Alexandria, VA                  5:40.73
 21  1521 Rheinhardt Harriso  M9 FPYC                            5:41.60
 22  1605 Joe Burno          M59 Mitchellville, MD               5:44.56
 23  1561 Asha Pumphrey      W27 Woodbridge, VA                  5:51.49
 24  1563 Brian Kelly        M55 Fairfax, VA                     5:52.35
 25  2289 Joseph McAlister   M14 Alexandria, VA                  5:59.03
 26  1645 Dan Eddy           M62 Alexandria, MD                  5:59.52
 27  1543 Andy Rodgers       M14 Alexandria, VA                  6:01.48
 28  2796 Michael Lawrence   M44 Arlington, VA                   6:02.15
 29  1616 Hannah Orozco      W10 Vienna, VA                      6:03.25
 30  1621 Ryan Marsh         M11 Leesburg, VA                    6:06.81
 31  1709 Austin Stout       M13 Arlington, VA                   6:07.23
 32  1578 Jack Tate          M13 South Riding, VA                6:10.77
 33  1295 Leibo Ding         M42 Fairfax, VA                     6:11.79
 34  1293 Richard Peyton     M31 Arlington, VA                   6:12.62
 35  1656 William Grevin     M11 Lothian, MD                     6:25.61
 36  1606 Stephen Kirby      M13 Alexandria, VA                  6:26.97
 37   962 Jacob Sankey       M11 Fort Belvoir, VA                6:28.46
 38  1690 Tariq Lewis         M8 Ft. Washington, MD              6:28.82
 39  1623 Jack Brown          M9 Falls Church, VA                6:29.68
 40  1516 Katherine Strong    W9 McLean, VA                      6:33.14
 41  2276 Sam Sharkey        M12 FPYC                            6:34.43
 42   152 Maya Worthem        W9 Alexandria, VA                  6:34.70
 43  1592 Nicolas Tablett    M14 Great Falls, VA                 6:36.95
 44  1517 William Strong      M6 McLean, VA                      6:37.60
 45   954 Trinity McLean     W12 Ft. Belvoir, VA                 6:38.70
 46   801 Katie Ricketts     W13 Vienna, VA                      6:45.30
 47   944 Solenne Montgomery W10 Springfield, VA                 6:54.67
 48   926 David Todd         M51 Dumfries, VA                    6:56.45
 49   950 Kristynn Knight     W9 Lorton, VA                      7:00.89
 50  1694 Zachary Cameron     M6 Ft. Washington, MD              7:02.34
 51   965 Naomi Clarke        W9 Ft Belvoir, VA                  7:19.78
 52  1613 Anna Stegmeier     W12 South Riding, VA                7:20.56
 53   940 Colin Dickens      M12 Alexandria, VA                  7:25.05
 54  2288 Robert Weiner      M66 Accokeek, MD                    7:29.93
 55  1520 Ella Harrison       W7 Fairfax, VA                     7:38.70

Event 7  Mixed 3000 Meter Run
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1  1708 Bryan Kirby        M26 Alexandria, VA                  9:52.34
  2  1554 Leoule Degfae      M23 Alexandria, VA                  9:53.13
  3  1518 Jarrett Ashby      M16 Alexandria, VA                 10:51.38
  4  1513 George Anhang      M50 Washington, DC                 11:13.94
  5  1555 Joseph Palmieri    M30 Unattached                     11:27.62
  6  1616 Hannah Orozco      W10 Vienna, VA                     12:38.22
  7     6 Jay Jacob Wind     M63 Arlington, VA                  12:57.40
  8   962 Jacob Sankey       M11 Fort Belvoir, VA               13:18.39
  9   938 Skyelar Montgomery W10 Springfield, VA                13:38.70
 10   926 David Todd         M51 Dumfries, VA                   15:43.47
 11  1584 Sam Sharp          M27 Arlington, VA                  17:45.83

Event 8  Mixed 80 Meter Hurdles
==============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1  1704 Koura Gibson       W48 Washington, DC                    14.52   NWI
  2  1296 Sabrina Sokol      W11 Ashburn, VA                       17.71   NWI

Event 9  Mixed 100 Meter Hurdles
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1   932 Joshua Breece      M14 Lorton, VA                        14.78   NWI  2
  2  1294 Carolyn Lewis      W26 Largo, MD                         15.45   NWI  2
  3 15781 Anene Wynn         W28 Clinton, MD                       15.86   NWI  2
  4  2280 Ryan Thomas        M13 Leesburg, VA                      17.34   NWI  2
  5   933 Malice Greene      W13 Ft Belvoir, VA                    19.69   NWI  3
  6  1570 Jaida Jenkins      W17 Bowie, MD                         20.36   NWI  1
  7  1702 Kiara Walker       W16 Bristow, VA                       21.52   NWI  1
  8   949 Benai DeShields    W15 Lorton, VA                        22.10   NWI  1

Event 10  Mixed 110 Meter Hurdles
==============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1  1079 Jordan Roach       M16 Leesburg, VA                      15.43   NWI
  2  1971 Richard Sheler     M17 Washington, DC                    16.50   NWI
  3  1510 Andrew White       M18 Vienna, VA                        17.02   NWI

Event 13  Mixed 800 Meter Race Walk
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1  1012 Aishah Smith        W7 Ft. Belvoir, VA                 5:55.84
  2   937 Daryn Dickens       W7 Alexandria, VA                  5:57.54
  3   958 Taylor Cummings     W7 Ft Belvoir, VA                  6:36.64
  4  1004 Jada Morgan         W6 Ft Belvoir, VA                  7:21.44
  5   935 Alissa Martin       W6 Ft. Belvoir, VA                 7:26.44
  6   999 Je'mere Mullen      M7 Fort Belvoir, VA                7:29.44
  7  1016 Chayanne Gordon     W6 Ft. Belvoir, VA                 8:48.64

Event 14  Mixed 3000 Meter Race Walk
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 15951 John Morrison      M64 Essex, MD                      19:40.34
  2 15922 Lois Dicker        W73 Silver Spring, MD              20:40.64
  3   190 Thomas Augustine   M63 Woodbridge, VA                 21:16.04
  4 15881 Sheldon Contract   M74 N. Bethesda, DC                22:22.84

Event 15  Mixed 1 Mile Race Walk
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1  2288 Robert Weiner      M66 Accokeek, MD                   11:24.74
  2   945 Loriah Castro       W9 Lorton, VA                     11:50.94
  3   961 Darius Daggett     M11 Ft. Belvoir, VA                12:56.24
  4  1058 Nariya Moses        W8 Fort Meade, MD                 13:28.74
  5  1584 Sam Sharp          M27 Arlington, VA                  13:34.54
  6   954 Trinity McLean     W12 Ft. Belvoir, VA                13:53.94
  7  1970 Ariana Cuello      W15 Fort Meade, MD                 14:36.94
  8  1055 Macayla Moses      W13 Fort Meade, MD                 14:44.64

Event 16  Mixed High Jump
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
===================================================================================
  1  2776 Marcel Steele      M17 Ashburn, VA                     6-00.00      1.82m
  2  2334 Tyler Banks        M16 Ashburn, VA                     5-08.00      1.72m
  2  1583 Theodore Robinson  M54 Alexandria, MD                  5-08.00      1.72m
  4  1294 Carolyn Lewis      W26 Largo, MD                       5-04.00      1.62m
  5  1688 Eric Hardie        M54 Ft. Washington, MD              5-02.00      1.57m
  6 15781 Anene Wynn         W28 Clinton, MD                     5-00.00      1.52m
  6  1291 Megan Ney          M25 Arlington, VA                   5-00.00      1.52m
  8  1711 Miranda Grier-Spra W13 Alexandria, VA                  4-10.00      1.47m
  9   932 Joshua Breece      M14 Lorton, VA                      4-08.00      1.42m
  9  2280 Ryan Thomas        M13 Leesburg, VA                    4-08.00      1.42m
 11  2278 Gerard Nezet       M62 Arlington, VA                   4-06.00      1.37m
 11  1691 Daniel Alex        M13 South Riding, VA                4-06.00      1.37m
 11  2275 Breanna Mealer     W14 Severn, MD                      4-06.00      1.37m
 14  1292 Decker Barborek    M13 Fairfax, VA                     4-04.00      1.32m
 15  1654 Keshawn Lewis      M12 Reisterstown, MD                4-02.00      1.27m
 15  1296 Sabrina Sokol      W11 Ashburn, VA                     4-02.00      1.27m
 15   928 Mary Fowler        W55 Alexandria, VA                  4-02.00      1.27m
 15  1576 Kenneth Bolton III M13 South Riding, VA                4-02.00      1.27m
 19  1689 Savanna Parran     W12 Ft. Washington, MD              3-10.00      1.16m
 19  1539 Madalyn Sica       W13 Ashburn, VA                     3-10.00      1.16m
 19  1558 Dancelle Newsome   W12 Alexandria, VA                  3-10.00      1.16m
 22  1603 Campbell Boggess   M11 Alexandria, VA                  3-06.00      1.06m
 22  1577 Annika Bolton      W11 South Riding, VA                3-06.00      1.06m
 24  1651 Keante Lewis       W10 Reisterstown, MD                3-04.00      1.01m
 24  1656 William Grevin     M11 Lothian, MD                     3-04.00      1.01m
 26  1431 Colin Anderson      M8 Ashburn, VA                     3-02.00      0.96m
 26  1657 Marshal Ruff       M12 Lothian, MD                     3-02.00      0.96m
 26  1624 Yani Gordon        W11 Andrews Afb, MD                 3-02.00      0.96m
 26  1438 Wesley Anderson    M11 Ashburn, VA                     3-02.00      0.96m
 30  1579 Sierra James       W11 Upper Marlboro, MD              3-00.00      0.91m
 30   851 Nora Broyles        W9 Arlington, VA                   3-00.00      0.91m

Event 17  Mixed Pole Vault
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
===================================================================================
  1 16551 Nick Burnett       M26 Catonsville, MD                16-00.00      4.87m
  2  1589 Sean Kshimetski    M21 McLean, VA                     14-00.00      4.26m
  2  1703 Robert Ludwig      M29 Elkridge, MD                   14-00.00      4.26m
  4  1575 Matt Brooks        M18 Culpeper, VA                   11-00.00      3.35m
  4  1596 Jason Simoni       M31 Falls Church, VA               11-00.00      3.35m
  6  2283 Paul Jaohnson      M15 Glen Burnie, MD                 7-00.00      2.13m
  6  1507 Meredith Rothrock  W29 Reston, VA                      7-00.00      2.13m
 --  1506 Austin Miller      M19 Herndon, VA                          NH
 --  1712 David Fishman      M21 Springfield, VA                      NH

Event 18  Mixed Long Jump youth
========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind
========================================================================================
  1  1273 Justin Hall        M14 Mechanicuille, VA              17-03.00   NWI     5.25m
  2  1590 JaVaughn Gordon    M15 Mechanicsville, VA             17-00.00   NWI     5.18m
  3  1292 Decker Barborek    M13 Fairfax, VA                    15-01.00   NWI     4.59m
  4  1615 Nina Orozco        W12 Vienna, VA                     13-05.00   NWI     4.08m
  5  1654 Keshawn Lewis      M12 Reisterstown, MD               13-04.50   NWI     4.07m
  6   944 Solenne Montgomery W10 Springfield, VA                12-09.50   NWI     3.89m
  7   938 Skyelar Montgomery W10 Springfield, VA                12-09.00   NWI     3.88m
  7  1296 Sabrina Sokol      W11 Ashburn, VA                    12-09.00   NWI     3.88m
  9  2280 Ryan Thomas        M13 Leesburg, VA                   12-02.00   NWI     3.70m
 10  1539 Madalyn Sica       W13 Ashburn, VA                    11-04.00   NWI     3.45m
 11  1651 Keante Lewis       W10 Reisterstown, MD               10-08.00   NWI     3.25m
 12   934 Avion Smith        M11 Ft. Belvoir, VA                10-03.00   NWI     3.12m
 13  3002 Ciara Thomas        W8 Fort Meade, MD                 10-01.50   NWI     3.08m
 14   999 Je'mere Mullen      M7 Fort Belvoir, VA                8-10.50   NWI     2.70m
 15  1565 Colin Miller        M9 Alexandria, VA                  8-07.00   NWI     2.61m
 15   851 Nora Broyles        W9 Arlington, VA                   8-07.00   NWI     2.61m
 17   929 Brianna Finney      W9 Lorton, VA                      8-06.00   NWI     2.59m
 18   931 Issac Manigault     M8 Ft. Belvoir, VA                 7-05.00   NWI     2.26m
 19   916 Olivia Barr         W4 Arlington, VA                   7-00.00   NWI     2.13m
 20  1012 Aishah Smith        W7 Ft. Belvoir, VA                 6-09.00   NWI     2.05m
 21   952 Mason Bell          M5 Ft. Belvoir, VA                 6-07.50   NWI     2.01m
 22  1004 Jada Morgan         W6 Ft Belvoir, VA                  6-05.00   NWI     1.95m
 23   947 Brian Patnett       M6 Ft. Belvoir, VA                 5-10.50   NWI     1.79m
 24  1300 Akhili Reece        M6 Silver Spring, MD               5-09.00   NWI     1.75m
 25   958 Taylor Cummings     W7 Ft Belvoir, VA                  5-05.50   NWI     1.66m
 26   937 Daryn Dickens       W7 Alexandria, VA                  5-00.00   NWI     1.52m
 27   935 Alissa Martin       W6 Ft. Belvoir, VA                 3-07.50   NWI     1.10m

Event 19  Mixed Triple Jump
========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind
========================================================================================
  1  1519 Hasheem Halim      M23 Blacksburg, VA                 49-03.00   NWI    15.01m
  2  1573 Justin Williams    M21 Culpeper, VA                   41-04.50   NWI    12.61m
  3  4667 Stephen Banks      M18 Alexandria, VA                 41-01.50   NWI    12.53m
  4  2776 Marcel Steele      M17 Ashburn, VA                    40-09.00   NWI    12.42m
  5   939 Jeonna Taylor      W17 Ft Belvoir, VA                 35-04.50   NWI    10.78m
  6  1620 Robbie Mayes       M19 Culpeper, VA                   34-06.50   NWI    10.52m
  7  1427 Tyisha Johnson     W16 Germantown, MD                 33-04.50   NWI    10.17m
  8  1704 Koura Gibson       W48 Washington, DC                 28-04.50   NWI     8.64m
  9  1654 Keshawn Lewis      M12 Reisterstown, MD               27-09.50   NWI     8.47m

Event 20  Mixed Discus Throw
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
===================================================================================
  1   943 Joey Cline         M17 Ft.Belvoir, VA                   44.26m     145-02
  2  1574 Matt Chavers       M18 Culpeper, VA                     43.69m     143-04
  3   998 Reginald Thorne    M17 Alexandria, VA                   43.05m     141-03
  4  1017 Duane Sanders      M28 Alexanderia, VA                  39.04m     128-01
  5  2797 Ralph Davis        M23 Oakton, VA                       37.10m     121-09
  6 15641 Joel Hoisington    M20 Springfield, VA                  36.04m     118-03
  7  1085 Nick Nichols       M66 Fredricksburg, VA                35.83m     117-07
  8  1536 Frank Cancino      M54 Hopewell, VA                     35.21m     115-06
  9   902 Colin Breme        M34 Bristow, VA                      33.89m     111-02
 10  1263 Isaac Nichols      M17 Stafford, VA                     33.02m     108-04
 11  1972 Stephen Michaelis  M20 Oakton, VA                       31.68m     103-11
 12  4555 Barry Merritt      M62 Gatihersburg, MD                 31.21m     102-05
 13  2299 Matthew Gottlieb   M49 Hanover, MD                      29.53m      96-10
 14  1297 Douglas Nichols    M50 Siafford, VA                     27.64m      90-08
 15  1650 Micha Brown Lewis  W17 Reisterstown, MD                 24.74m      81-02
 16 15101 Onjay Robinson     M16 Germantown, MD                   23.95m      78-07
 17  1700 Lloyd Baskins      M12 Ft. Washington, MD               23.92m      78-06
 18  1652 Shawan Lewis       M11 Reisterstown, MD                 22.26m      73-00
 19   941 Jeniece Taylor     W17 Ft Belvoir, VA                   21.04m      69-00
 20   933 Malice Greene      W13 Ft Belvoir, VA                   20.50m      67-03
 21   955 Dakota Kindred     W13 Ft. Belvoir, VA                  20.28m      66-06
 22   948 Benjamin Deshields M13 Lorton, VA                       19.57m      64-02
 23  1716 Isaiah Parker      M10 Temple Hills, MD                 16.02m      52-07
 24  2275 Breanna Mealer     W14 Severn, MD                       14.42m      47-04
 25   956 Adrian Daggett     W15 Ft. Belvoir, VA                  13.54m      44-05
 26     9 Sharon Good        W80 Silver Spring, MD                 7.83m      25-08

Event 22  Mixed Javelin Throw Turbo Jav
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
===================================================================================
  1   800 Alex Richlin       M10 Oakton, VA                       30.19m      99-00
  2   960 Katrell Walker      M9 Ft. Belvoir, VA                  16.50m      54-02
  3  1565 Colin Miller        M9 Alexandria, VA                   15.42m      50-07

Event 23  Mixed Shot Put
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
===================================================================================
  1   943 Joey Cline         M17 Ft.Belvoir, VA                   14.30m   46-11.00
  2 15641 Joel Hoisington    M20 Springfield, VA                  13.97m   45-10.00
  3  2797 Ralph Davis        M23 Oakton, VA                       12.92m   42-04.75
  4  1017 Duane Sanders      M28 Alexanderia, VA                  12.88m   42-03.25
  5   902 Colin Breme        M34 Bristow, VA                      12.24m   40-02.00
  6  1972 Stephen Michaelis  M20 Oakton, VA                       12.21m   40-00.75
  7  1536 Frank Cancino      M54 Hopewell, VA                     10.45m   34-03.50
  8   955 Dakota Kindred     W13 Ft. Belvoir, VA                  10.32m   33-10.25
  9   933 Malice Greene      W13 Ft Belvoir, VA                    9.96m   32-08.25
 10  1652 Shawan Lewis       M11 Reisterstown, MD                  8.30m   27-02.75
 11   941 Jeniece Taylor     W17 Ft Belvoir, VA                    7.98m   26-02.25
 12  1654 Keshawn Lewis      M12 Reisterstown, MD                  7.78m   25-06.25
 13   954 Trinity McLean     W12 Ft. Belvoir, VA                   7.76m   25-05.50
 14  4555 Barry Merritt      M62 Gatihersburg, MD                  7.63m   25-00.50
 15  1650 Micha Brown Lewis  W17 Reisterstown, MD                  7.38m   24-02.50
 16   948 Benjamin Deshields M13 Lorton, VA                        6.78m   22-03.00
 17   956 Adrian Daggett     W15 Ft. Belvoir, VA                   5.14m   16-10.50
 18  1651 Keante Lewis       W10 Reisterstown, MD                  4.79m   15-08.75
 19     9 Sharon Good        W80 Silver Spring, MD                 3.46m   11-04.25

Event 25  Mixed Javelin Throw
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
===================================================================================
  1  1972 Stephen Michaelis  M20 Oakton, VA                       47.22m     154-11
  2  2283 Paul Jaohnson      M15 Glen Burnie, MD                  39.52m     129-08
  3  1612 Paul Decot         M67 Fairfax, VA                      37.04m     121-06
  4  1567 Cliff Tilley       M15 Potomac, MD                      36.45m     119-07
  5  1536 Frank Cancino      M54 Hopewell, VA                     35.68m     117-01
  6  1720 Mark Baugh         M53 Glenn Dale, MD                   33.59m     110-02
  7   902 Colin Breme        M34 Bristow, VA                      33.40m     109-07
  8   998 Reginald Thorne    M17 Alexandria, VA                   31.12m     102-01
  8  2797 Ralph Davis        M23 Oakton, VA                       31.12m     102-01
 10  1263 Isaac Nichols      M17 Stafford, VA                     28.78m      94-05
 11  1297 Douglas Nichols    M50 Siafford, VA                     23.25m      76-03
 12 15641 Joel Hoisington    M20 Springfield, VA                  20.69m      67-10
 13  2275 Breanna Mealer     W14 Severn, MD                       19.92m      65-04
 14   948 Benjamin Deshields M13 Lorton, VA                       17.62m      57-10
 15   949 Benai DeShields    W15 Lorton, VA                       15.80m      51-10
 16   957 Tekia Daggett      W17 Ft. Belvoir, VA                   9.90m      32-06

Event 30  Mixed Long Jump Adult
========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind
========================================================================================
  1  1572 Mark Dennis        M26 Culpeper, VA                   22-05.50   NWI     6.84m
  2  1718 VJ DeFreitas       M22 Bowie, MD                      22-02.00   NWI     6.75m
  3  4667 Stephen Banks      M18 Alexandria, VA                 20-08.00   NWI     6.29m
  4  1599 Cameron French     M22 Culpeper, VA                   19-05.50   NWI     5.93m
  5  1559 Cristina Burbach   W39 Arlington, VA                  18-05.00   NWI     5.61m
  6   932 Joshua Breece      M14 Lorton, VA                     18-04.00   NWI     5.58m
  7  2776 Marcel Steele      M17 Ashburn, VA                    18-02.00   NWI     5.53m
  8  1573 Justin Williams    M21 Culpeper, VA                   18-00.00   NWI     5.48m
  9  1298 Nick Zack-Jackson  M17 Germantown, MD                 17-11.00   NWI     5.46m
 10  1294 Carolyn Lewis      W26 Largo, MD                      17-05.00   NWI     5.30m
 11  1620 Robbie Mayes       M19 Culpeper, VA                   17-02.00   NWI     5.23m
 11  2293 Matthew Hazelworth M16 Centreville, VA                17-02.00   NWI     5.23m
 13 15781 Anene Wynn         W28 Clinton, MD                    15-05.00   NWI     4.69m
 14  1427 Tyisha Johnson     W16 Germantown, MD                 14-11.00   NWI     4.54m
 15   942 Eric Carr          M17 Fort Belvoir, VA               14-07.50   NWI     4.45m
 16  1719 Jes DeFreitas      W30 Bowie, MD                      14-05.00   NWI     4.39m
 17  1653 Wesley Hazelworth  M52 Bristol, VA                    13-04.50   NWI     4.07m
 18   949 Benai DeShields    W15 Lorton, VA                      9-06.00   NWI     2.89m

Event 32  Mixed 400 Long Hurdles 400M
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1  1298 Nick Zack-Jackson  M17 Germantown, MD                    59.77
  2  1079 Jordan Roach       M16 Leesburg, VA                    1:02.05
  3  1510 Andrew White       M18 Vienna, VA                      1:11.25

Event 34  Mixed 4x100 Meter Relay
============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Potomac Valley Track Club  'A'                                 47.69   1
  2 Osborn Park  'A'                                               47.79   1
  3 Unattached  'A'                                                47.98   1
  4 Ricky's Relay Team  'A'                                        51.17   1
  5 International Racing Partners  'A'                             51.67   1
  6 Unattached  'B'                                                54.18   2
  7 Knights  'A'                                                   55.74   2
  8 Edison  'A'                                                    58.72   1
  9 Knights  'B'                                                 1:00.95   2
 10 Knights  'C'                                                 1:03.28   2
 11 Knights  'D'                                                 1:03.70   2
 12 Knights  'E'                                                 1:13.85   2

Event 39  Mixed 4x400 Meter Relay
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals
=========================================================================
  1 International Racing Partners  'A'                           4:13.16
  2 Edison  'A'                                                  4:21.90
  3 Ft. Belvoir Track Club  'A'                                  5:49.88

Event 43  Mixed 200 Long Hurdles 200M
==============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 15131 Bryson Riddick     M12 Sterling, VA                      32.48   NWI
  2  2275 Breanna Mealer     W14 Severn, MD                        32.52   NWI